reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

pelnanadziei ma racje jak cykle beda z piekna owulacja to plemniki sobie poradza spokojnie. Wlasnie ruch najlatwiej poprawic i bardzo dobrze bo jak beda szybkie to dotra na czas do jajeczka i ni zgina po drodze;-)
 
reklama
Dziękuje dziewczyny
na razie nie tracę nadziei
chociaż już tyle czasu straciłam
trzy lata to już trwa
nie będę tracić czasu i chyba zapisze się na monitoring prywatnie.
Następny cykl w szpitalu a trzeci w przychodni
 
ok
mieliśmy burze mózgów przez dwa dni ...
rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa!
wytłumaczylam mężowi jego wyniki nasienia, zaczął bluzgać tego androloga i powiedział, że do niego chyba pójdzie jeszcze raz wytłumaczyć sprawę ... bo rzeczywiście straciliśmy może dużo czasu skupiając się na leczeniu tylko mnie!!!


  • witaminki idą w ruch od dziś
  • na święta wyjeżdżamy więc monitoring u jednego lekarza będzie niemożliwy, zacznę od następnego cyklu, może w szpitalu się uda...
  • mąż po miesiącu, dwóch (z witaminkami) pójdzie na jeszcze jedno badanko (jupi) i potem sie zobaczy
kocham go

 
Anuszka, wyniki sa bardzo dobre...naprawde zadko ktory facet ma dwucyfrowa morfologie...u nas przy pierwszych badanisch gdzie wyszlo 5% lekarz powiedzial ze to dobry wynik...fakt faktem ze sie potem wszystko posypalo i podchodzimy doin vitrobo juz nam sie nie chce czekac ...ale myjuz 2 lata sie staramy...umnie wszystko jest ok....
z witamin moj bral na ruchliwosc czysta witamine e il karnityne no i salfazin...i tyle....badania powtorzcie po 3 miesiacach...w miedzy czasie Ty siegruntownie przebadaj:)
 
Ikasia my tez juz czekamy prawie trzy lata...
mam wrażenie że to stracony czas...
nikt mi nie zrobił monitoringu, tu na forum się o tym dowiaduję...
zabiłabym ... przeciez to podstawa ...
trafiam na złych lekarzy ale mam też juz dosyć szukania bo to tez do niczego nie doprowadza...
jeden chce to, następny karze odstawiać leki i robi badania od początku ...
daje następne ...

długo mnie tu też nie było a myślę, że to był błąd ...
 
reklama
Do góry