reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

reklama
kwiatuszku święta racja, najważniejsze że żołnierze są :tak:
Patuska - twój ma świetną morfologię, rzadko spotykane :tak::-):-D
Anuszka rozumiem że ciężko jest czekać tyle czasu, nam się udało po 2 latach, to była wieczność, teraz jak myślę to wcale tak długo nie było :-D problemu zaczęliśmy szukać po 1,5 roku , potem już poszło.. diagnoza - oligoathenozoospermia, leki ,inseminacje ... tak naprawdę kwestia znalezienia dobrego lekarza :tak:

Zobaczysz zaczniesz działać to poczujesz się lepiej - zrób te monitoringi, badania hormonów, jak będzie coś nie tak to dostaniesz leki, jak będzie w porządku to może trzeba sprawdzić drożność jajowodów i może inseminacja :tak:
 
pełna_nadziei83 juz gdzieś pisałam... ale dla ciebie jeszcze raz:
regulowałam prolaktyne, inne hormony narazie ok, jajowody sprawdzane miesiąc temu- drożne, nasienie badane w 2011 roku, androlog stwierdził że ok, moja endo-gin tydzień temu stwierdziła, że trochę słabe ...
dostałam skierowanie na I i II faze do szpitala ... z tego co zdążyłam zrozumieć (byłam w szoku po wiadomości że nasienie jest słabe) i zanotować w biednej oszołomionej głowie to będą mi sprawdzać tam właśnie hormony ...
może ty cos więcej wiesz?czego mogę się spodziewać jeszcze w szpitalu? walczyć o monitoring?
 
No to super że miałaś badania hormonów, a ona chce cię " położyć w szpitalu" ?
w sumie dobrze że chce Cię badać w szpitalu to przynajmniej będzie za darmo :-) pogadaj z nią o tym monitoringu, moze też ci zrobi, a jak nie będzie chciała to skłam że testy owulacyjne wychodzą negatywne :rofl2: jajowody też masz sprawdzone to pinknie :-D A może czas pomyśleć o inseminacji ?

Ewentualnie można robić w szpitalu jeszcze histeroskopie, ale na pewno by Ci o tym powiedziała
 
Ostatnia edycja:
tak chce mnie położyć ...
na trzy dni w I fazie właśnie i na trzy dni w II fazie
kurde nikt nie wie o co chodzi z ta I i II fazą!?!
a ja tez zestresowana nie dopytałam :p
 
reklama
A myślisz że mogę pojeczec o ten monitoring?
Kurde taka jestem niezdecydowana
ale właśnie idę prywatnie na usg a co!
 
Do góry