reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męski problem

kwiatuszek oczywiscie,najwazniejsze ze sa te zolnierzyki a reszte da sie podreperowac
pelna nadziei moj maz mial prawie wszystkie parametry wrecz idealne. Tylko ilosc plemnikow mial mniejsza niz norme.

W ostatnim cyklu udalo sie ale zarodek zle sie zagniezdzil i niestety zanim zaczelam sie cieszyc bylo po wszystkim...
 
reklama
patuska ale najważniejsze że wiesz ze doszło do zapłodnienia, na pewno niedługo się uda, my po drugiej IUI mieliśmy ciążę biochemiczną, więc się cieszyłam że coś zaczęło dziać, a dwa cykle póżniej udało się naturalnie...
anuszka jasne że mozesz pomarudzić o monitoring, tylko że monitoring to przydałby się między 1 a 2 fazą, żeby widzieć czy jajeczko rośnie i pęka :tak:
 
jak dla mnie to obowiązkowe badania dla facetów i chyba nalezy je pierwsze wykonać bo jest ich mniej mój maz tez nie bardzo cieszył sie z faktu badań ale zrobił wyszły super i jakies dna nawet robilismy a potem dopiero mnie badano na tysiace sposobów a cxo bylo przeszkodą ??? bakteria ureoplasma mycoplasma i odkrył ja lekarz prowadzacy klinike leczenia niepłodności a wczesniej histeroskopie stymulacje cuda na kiju i tylko poronienia na koncie ;
 
Byłam na monitoringu
żadnego dominującego dojrzewającego pęcherzyka w 10 dc.
Dostałam clo ale mam brać od następnego cyklu.
Zapisałam się też do nowej ginki
zobaczymy co dalej
 
Salfazin zakupiony
Dziewczyny a może powiecie mi gdzie wy kupujecie l-karnityne?
W Aptece jakieś drogie coś do ssania o smaku wiśniowym i w małej dawce chcieli mi wcisnąć.
farmaceutka Powiedziała że mogę popytać w sklepach z odżywkami :confused:

czy napewno?

Czyli mamy salfazin
L-k dokupie
kwas foliowy już długo w naszej diecie
zdrowe odżywianie
brak używek
mało nerwów-to se ne da
dużo sexu

co jeszcze?
 
Salfazin zakupiony
Dziewczyny a może powiecie mi gdzie wy kupujecie l-karnityne?
W Aptece jakieś drogie coś do ssania o smaku wiśniowym i w małej dawce chcieli mi wcisnąć.
farmaceutka Powiedziała że mogę popytać w sklepach z odżywkami :confused:

czy napewno?

Czyli mamy salfazin
L-k dokupie
kwas foliowy już długo w naszej diecie
zdrowe odżywianie
brak używek
mało nerwów-to se ne da
dużo sexu

co jeszcze?
 
hey. pozwolicie , że do Was dołączę. Staramy się z mężem o fasolkę 8 miesięcy. Zaczął się stres , ob awy bo się nie udaje i nie udaje miesiąc po miesiącu jedna kreska i @, płacz, rozczarowanie.Postanowiliśmy, że mąż zrobi badanie nasienia i czar starań prysł. Okazało się, że mąż ma kiepskie wyniki jesli chodzi o morfologię ( chociaż 4% mieści się w normie) i ma słabo ruchliwe plemniki (ruch a -6%, ruch b- 17%). Musieliśmy przerwać marzenia o dzieciątku i teraz tankuje męża witaminami aby uniknąć inseminacji i spróbować polepszyć parametry. W czerwcu kolejne badanie nasienia. Wtedy będziemy wiedzieli czy czeka nas inseminacja czy mamy szanse naturalnie na fasolkę. a witaminy ktore mąż bierze to:
L- karnityna ( poki co z apteki, nastepna jest zamówiona w sklepie z odżywkami)
salfazin na zmianę z androvit'em
kwas foliowy
witamina C
olej lniany
brak papierosów, alkoholu
zdrowa dieta bogata w cynk, selen, witaminy z grupy b
brak stresu
.......................... i zobaczymy co z tego wyniknie.
 
reklama
no niestety tak to już jest, że panowie jakoś nie dopuszczają do siebie opcji, że powinni się przebadać, albo się zwyczajnie wstydzą. Ale jakoś na te badania trzeba ich wysłać jak starania nie przynoszą oczekiwanego efektu. Poza tym myślę, że dobrym sposobem jest to, żeby znaleźć jak najlepszą klinikę i lekarza, który ma takie ludzkie i zdrowe podejście do swoich pacjentów. W Invimedzie można taką pomoc uzyksać, jeśli chodzi o medycynę ale tez o wsparcie psychiczne.
 
Do góry