reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesięczne dziecko dużo siusia

Dołączył(a)
22 Marzec 2021
Postów
10
Witam,
Moje miesięczne dziecko potrafi podczas jednego siusiania zmoczyć cały pampers. Zdarza się, że zmieniamy pieluszkę co godzinę, czy powinnam się martwić? Poza tym nie zauważyłam nic niepokojącego.
Pozdrawiam.
 
reklama
Witam,
Moje miesięczne dziecko potrafi podczas jednego siusiania zmoczyć cały pampers. Zdarza się, że zmieniamy pieluszkę co godzinę, czy powinnam się martwić? Poza tym nie zauważyłam nic niepokojącego.
Pozdrawiam.
Moim zdaniem dobrze, że dużo siusia. A pije tylko mleczko? Czy podajesz jeszcze wodę do picia? Moja córka też bardzo dużo sikała i do tej pory jej zostało 😉
 
Przy noworodku pampersy "ida jak woda". To normalne...i dobrze,że dużo sika
Witam,
Moje miesięczne dziecko potrafi podczas jednego siusiania zmoczyć cały pampers. Zdarza się, że zmieniamy pieluszkę co godzinę, czy powinnam się martwić? Poza tym nie zauważyłam nic niepokojącego.
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry