reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak odłuczyć nocnego karmienia 7 miesięczne dziecko

Cukszyk..mama

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Luty 2019
Postów
189
Witam jak oduczyć 7 miesięczne dziecko nocnego karmienia, mała budzi się co 3-4 h w nocy, jest to bardzo uciążliwe ponieważ potrafi się wybudzić i później ciężko jest jej zasnąć .
 
reklama
Rozwiązanie
To raczej ty nie wiesz za dużo w tym temacie jak w każdym, a uwazasz, że jesteś najmądrzejsza.

Wiesz dlaczego na opakowaniu mleka modyfikowanego jest napisana liczba posiłków jaką dziecko powinno przyjąć w ciągu doby i jak należy je porcjować? Otóż dlatego, aby nie przeciążyć jego nerek. A wiesz, dlaczego liczba posiłków zmniejsza się wraz z wiekiem? Dlatego, że dziecko już ich nie potrzebuje, bo jego przewód pokarmowy coraz bardziej się rozwija. Oznacza to, że dwuletnie dziecko przyjmując posiłki w nocy, ma dostarczanych zbyt dużo składników odżywczych, co prowadzić może do chorób nerek i chorób przewodu pokarmowego, który nie ma kiedy się zregenerować, nie ma kiedy odpocząć, a metabolizm dziecka nie ma jak prawidłowo...
no ale co to ma wspolnego z odstawianiem od butelki?
To co opisujesz to zapewne inny peoblem jesli dziecko ciagle placze. Chyba sie nie zrozumialysmy
A no to ma wspólnego ze napisałaś że Twoje dziecko popłakało 2 h i na tym się skończyło, i że jeżeli postąpi się w taki sposób to nastepnego dnia 20 min i po sprawie. A ja napisałam że u nas płacz nie trwa 2 godz, tylko trwa długo, tak długo że nazwałam to płaczem bez końca, to się dziwiłas co to znaczy.
 
reklama
A no to ma wspólnego ze napisałaś że Twoje dziecko popłakało 2 h i na tym się skończyło, i że jeżeli postąpi się w taki sposób to nastepnego dnia 20 min i po sprawie. A ja napisałam że u nas płacz nie trwa 2 godz, tylko trwa długo, tak długo że nazwałam to płaczem bez końca, to się dziwiłas co to znaczy.
piszesz ze Twoje dziecko chodzi spac z placzem, budzi sie w nocy z placzem i rano tez. To nie ma nic wpolneho z odstawianiem karmienia nocnego. Znajdz przycyzne placzu, bo cos na rzeczy jest na pewno.
Ja napisalam o zdrowym dziecku, a nawet dwoch, ktoremj odstawilam nocne karmienie. Ty piszesz o czyms zupelnie innym i nie wiem skad pomysl ze ja mam podac Ci sposob na jego rozwiazanie.
 
piszesz ze Twoje dziecko chodzi spac z placzem, budzi sie w nocy z placzem i rano tez. To nie ma nic wpolneho z odstawianiem karmienia nocnego. Znajdz przycyzne placzu, bo cos na rzeczy jest na pewno.
Ja napisalam o zdrowym dziecku, a nawet dwoch, ktoremj odstawilam nocne karmienie. Ty piszesz o czyms zupelnie innym i nie wiem skad pomysl ze ja mam podac Ci sposob na jego rozwiazanie.
Akurat odpowiedzi na to nie oczekuję. Mówiłam o karmieniu
 
Do góry