reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajkowo-Świateczne Prezenty

Teresko widzę, że jesteś w Stanach, więc chyba możesz sobie pozwolić na kilka zabawek bo tam nie są drogie. U nas niestety muszę wybrać jedną porządną bo i ceny porządne za coś dobrego :sick: Cały czas myślę o szczeniaczku-uczniaczku z fisher price. U Was 21 dolarów a u nas 120 zł :wściekła/y:
Pozdrawiam
wiem własnie tragiczne sa ceny w polsce (nawet identycznych zabawek jak tutaj....2x drozsze....:wściekła/y: :wściekła/y: ).......ale mimo ze jestem w usa to tez nie moge sobie pozwolic na wszystko ......tymbardziej jak sie jest tutaj samemu z dzieckiem i jedna osoba tylko pracuje..........ja tez postanowilam kupic patrykowi jedna -dwie zabawki .............no i tak jak pisalam wczesniej dołoże do paczki kilka rzeczy takich jak np nowo kupione ubranka na wiosne:-) :-) :-)

a podalam az tyle linkow .........nie dlatego ze mam zamiar je wszystkie kupic ale tylko dlatego ze spodobaly mi sie te zabawki ......i moze ktoras z was ogladajac je upatrzy sobie cos( moze nie identycznego ..ale podobnego....bo nie zawsze mozna to kupic w pl) dla swojej pociechy:-) :-) :-)
 
reklama
My na razie napisaliśmy list do Mikołaja-chrzestnej cioci, która ma kupić którąś z zabawek firmy Kiddieland, np. taką:
INTERAKTYWNY PARK ZABAW FIRMY KIDDIELAND (140409969) - Aukcje internetowe Allegro

Natomiast dziadkowie ze strony mojego męża dostali do wyboru:
_FISHER PRICE_ PIŁECZKOWA ZJEZDŻALNIA,NOWA (140897097) - Aukcje internetowe Allegro
lub też:
Fisher-Price DŻUNGLA NIESPODZIANEK !!! (138917117) - Aukcje internetowe Allegro

Zdaje mi się, że dziadkowie z mojej strony zakupią fotelik samochodowy, a my jeszcze myślimy nad prezentem - prawdopodbnie jakąś solidną książkę z twardymi stronami i wierszykami naszych polskich poetów.

Co do prezentów gwiazdkowych to jesteśmy w trakcie myślenia.
 
ivka76 bardzo fajne zabaweczki.....no i fajny podział ról dla "mikołajów"...my niestety nie mamy do kogo pisac listu :):):)...wszystkie ciocie i dziadkowie w polsce:):)
 
Osinko, i mi podoba się ta zabawka no i jest cena nie ukrywam też :) I jeszcze któraś dziewczyna pokazywała podobną z Ikei - chyba się tam wybierzemy :)
 
reklama
Do góry