reklama

Mikołajkowo-Świateczne Prezenty

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez kelts, 19 Listopad 2006.

1. kelts

kelts Fanka BB :)

jako ze powoli konczy sie listopad zastanawiam sie co kupic mojej malutkiej na mikolaja i gwazdke. chcialabym zeby to nie bylo cos drogiego no i zeby bylo perspektywiczne czyli Paula bawila sie tym dluzszy czas z nie tylko 3 miesiace. choc oczywiscie nie musi to byc do zabawy. moze macie jakies pomysly???

2. tereskaa

tereskaa Mamusie Marcowe '06

kelts ......sama mam podobny dylemat ....schodziłam juz nawet kilka sklepow i nic mi jakos nie wpadlo w oko.........

3. reklama
  4. tereskaa

a tak apropo mikołaja ...to bylismy wczoraj z M i Patrykiem w duzym centrum handlowym i spotkalismy mikolaja ktory siedzial pod ogromna choinka z prezentami i reniferami ......w przyszly weekend chce pojechac z kamera i nagrac patrytkowi taki filmik na kolanach mikolaja..... na pamiatke ...no i oczywiscie fotki tez ....:):)............

5. kelts

kelts Fanka BB :)

tereska swietny pomysl! musze poszukac jakiegos mikolaja:-)

6. tereskaa

no i chce mojemu patrykowi kupic taka zabawke...........tylko nie moge jej nigdzie w sklepie znalezc............pewnie musze przez internet zamowic
    ...a ta druga zabawka to sie przyda jak patryk troszeczke podrosnie......ale teraz tez sie juz lubi takim czyms bawic:-) :-) :-)

Załączniki:

7. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

ta pol ewej jest bardzo fajna. jakiej to firmy?

ja kupiłam Piotrkowi już klocki sensoryczne. chcę jeszcze kupić pilkę, która Piotrek zabawiał się bardzo jak byliśmy u Osinki i Agatki.

szukam też coś aby pracowala mózgownica i rączki.

8. Osinka

Osinka Marcowa Mama Agatki 2006

my mamy dylemat, kompletnie nie wiemy co Agatce kupić, wszystkie fajne zabawki juz kupiliśmy :-D:-D
    może znajdziemy coś ekstra na Mikołaja...

9. iwka31

iwka31 Fanka BB :)

tereskaa specjalnie dla Ciebie :-) ... wklejam zabawke ktora juz lubi sie bawic Marysia, jest ona troszke mniejsza niz ta z Twojego zdjecia ale w sam raz dla Marysi na teraz . Kupiona w IKEI.
    Pozdrawiamy:-) :-) :-)

10. reklama
  11. tereskaa

iwka31.....dzieki:-) ...nawet nie pomyslalam ze ja moge w ikei kupic .....fajnie bo jest blisko nas;-)
    a jezeli chodzi o ta pierwsza zabawke to naprawde jest fajna ...i sprawdzona na Patryniu.....otóż bylismy u pani doktor i własnie tam ją zobaczyłam..nie moglismy brzdaca od niej oderwac ..........
    firma ktora ja produkuje to infantino a zabawka nazywa sie Infantino Activity Triangle

Amazon.com: Infantino Activity Triangle: Toys & Games

12. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

Tereskaa: szkoda, ze jej w pl nie znajdę

Poleć forum