reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajkowo-Świateczne Prezenty

kelts

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Styczeń 2006
Postów
814
jako ze powoli konczy sie listopad zastanawiam sie co kupic mojej malutkiej na mikolaja i gwazdke. chcialabym zeby to nie bylo cos drogiego no i zeby bylo perspektywiczne czyli Paula bawila sie tym dluzszy czas z nie tylko 3 miesiace. choc oczywiscie nie musi to byc do zabawy. moze macie jakies pomysly???
 
reklama
a tak apropo mikołaja ...to bylismy wczoraj z M i Patrykiem w duzym centrum handlowym i spotkalismy mikolaja ktory siedzial pod ogromna choinka z prezentami i reniferami ......w przyszly weekend chce pojechac z kamera i nagrac patrytkowi taki filmik na kolanach mikolaja..... na pamiatke ...no i oczywiscie fotki tez ....:):)............
 
a tak apropo mikołaja ...to bylismy wczoraj z M i Patrykiem w duzym centrum handlowym i spotkalismy mikolaja ktory siedzial pod ogromna choinka z prezentami i reniferami ......w przyszly weekend chce pojechac z kamera i nagrac patrytkowi taki filmik na kolanach mikolaja..... na pamiatke ...no i oczywiscie fotki tez ....:):)............
tereska swietny pomysl! musze poszukac jakiegos mikolaja:-)
 
no i chce mojemu patrykowi kupic taka zabawke...........tylko nie moge jej nigdzie w sklepie znalezc............pewnie musze przez internet zamowic
...a ta druga zabawka to sie przyda jak patryk troszeczke podrosnie......ale teraz tez sie juz lubi takim czyms bawic:-) :-) :-)
 

Załączniki

  • mikoooooo.jpg
    mikoooooo.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 80
  • mikoooooo2.jpg
    mikoooooo2.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 81
ta pol ewej jest bardzo fajna. jakiej to firmy?

ja kupiłam Piotrkowi już klocki sensoryczne. chcę jeszcze kupić pilkę, która Piotrek zabawiał się bardzo jak byliśmy u Osinki i Agatki.

szukam też coś aby pracowala mózgownica i rączki.
 
my mamy dylemat, kompletnie nie wiemy co Agatce kupić, wszystkie fajne zabawki juz kupiliśmy :-D:-D
może znajdziemy coś ekstra na Mikołaja...
 
tereskaa specjalnie dla Ciebie :-) ... wklejam zabawke ktora juz lubi sie bawic Marysia, jest ona troszke mniejsza niz ta z Twojego zdjecia ale w sam raz dla Marysi na teraz . Kupiona w IKEI.
Pozdrawiamy:-) :-) :-)

 
iwka31.....dzieki:-) ...nawet nie pomyslalam ze ja moge w ikei kupic .....fajnie bo jest blisko nas;-)
a jezeli chodzi o ta pierwsza zabawke to naprawde jest fajna ...i sprawdzona na Patryniu.....otóż bylismy u pani doktor i własnie tam ją zobaczyłam..nie moglismy brzdaca od niej oderwac ..........
firma ktora ja produkuje to infantino a zabawka nazywa sie Infantino Activity Triangle

Amazon.com: Infantino Activity Triangle: Toys & Games
 
reklama
Do góry