reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

reklama
To z tymi luźnymi bluzkami to ja chyba jakiś freak jestem!!

Kiedy mam obcisłą bluzkę, wydaję się, że mam ogromny brzuchol, a tak pod tymi luźniejszymi nie eksponuję go aż tak bardzo - choć to może być tylko moje wrażenie.:zawstydzona/y:

Aha i przykro mi też stwierdzić, że za brzucholkiem raczej (napewno) nie będę tęsknić!!:-)
 
oj tam ,oj tam:) od razu wyrodne:)
najlepsze jest to ,że przed ciążą to nie mogłam zrozumieć takich narzekających kobiet i byłam wręcz oburzona:)
 
ja nie mam żadnych ciążowych dolegliwości.. ale boli mnie brak mobilności.. robiłam z psami kilka kilosów dziennie.. a teraz diupa.. i jeszcze ta pogoda :(
 
dalej ja.. ale siku kupa w lasku pod blokiem i do domu, przynajmniej jak jest taka popieprzona pogoda- to oni nie mają i tak siły na nic innego, więc odpada problem z nadaktywnymi niewybieganymi psami..
 
Mnie też nie będzie brakowało 1. brzucha, 2. cellulitu, 3. opuchniętych bolących nóg i stóp, 4. problemów ze spaniem, 5. pocenia się, 6. braku ochoty na cokolwiek, 7. ciuchów w kosmicznym rozmiarze - przynajmniej góry.

To właśnie moje ciążowego dolegliwości, hehehe.
 
reklama
Do góry