reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

reklama
aż mi lżej , że nie tylko ja taka maruda !
kochane, jeszcze 2 msc przed nami , damy rade !!
ja dla poprawy samopoczucia brykam w sobote do kosmetyczki i to na 8 rano :D trzeba sie zrelaksować i troszkę wypindrzyć :-D:-D:-D
a co do ciężkości - będzie tylko nam ciężej :D
 
Chyba już jest we wpisach - ale dodam ból w spojeniu łonowym.
Piszę teraz bo mi dziś dokucza bardziej niż zwykle.

Lekarz mówił, że to normalne ale żebym uważała jak wstaję z łóżka i nie wykonywała żadnych nagłych ruchów bo może się rozejść nawet!!!

Matko jak jakaś staruszka.... Takie to dla mnie przykre - zawsze taka żyła i sprawna i szybka....:-(
 
Ok stan błogosławiony ale niesie ze sobą wiele różnych dolegliwości...

Dla mnie największą z nich jest strach o zdrowie dziecka. Nie ma dnia żebym się nie martwiła.
Jest to bardziej dolegliwość psychiczna ale jest.
Co dzień tak się martwić przez jakieś 7 miesięcy - to chyba nie jest zdrowe dla psychiki...
 
reklama
Do góry