reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MLEKO ?

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2005
Postów
2 502
Miasto
Warszawa
Dziewczynki - poleciało mieu cos z sutka - wodnisto - żółte, jakby tłuste.Na mleko chyba za wczesnie? W dodoatku tylko z jednej piersi, a sutek swędząco boli......
 
reklama
Słonko - to siara i wcale nie jest za wcześnie. :D Nie wyciskaj broń boże piersi tylko wycieraj wilgotną ściereczką. Tak mamusiu to już gruczoły zaczynają pracować i dlatego siara leci z cycochów. ;D
 
Antares wodnisto żółta jest siara. Wiem że jest w piersiach już w trakcie ciąży, tylko nie pamiętam od którego momentu. Jak coś znajdę to dam znać
 
Hi hi ANTARES to chyba jestes pierwsza której cycuszki dały znać że coś już tam produkują :) moja szwagierka
miała bardzo dużo siary w ciązy i naet musiała wkładać chusteczki w staniczek bo tak jej płynęło :) Nie potrzebujesz chyba
specjalnej pielegnacji piersi, delikatnie wycieraj siare i tyle!!
 
Ojejeu jeju to mogę zostać Mleczną Miss :)

ja tak sobie myslałam,z e to oze być coś takiego ale myslałam,z e to dużo póxniej a tu taki myk :)
 
Gratulujemy jako pierwszej mamusi mleczka ;D nic z cycochami nie rób tylko je wycieraj jak ci nakapie za wiele :D
 
A dziękuję, dziękuję ;) ja nie wiem Kochane ja u Was ale mnie tak bolaco swędzą ,że normalnie dostaję kociokwiku.Już nei mówię,ze jak zacznę drapac to.... ale z drugiej strony trudno sobei nie drapnąc .... ech.. zycie ;)
 
reklama
Do góry