reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Młode mamusie z Gniezna:))

a_rybka22

Początkująca w BB
Miasto
Gniezno
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamusie z Gniezna:)
Mam na imie Agnieszka mam 22lata.Mam wspaniałego synka Kacperka który pod koniec lipca skonczy 2latka.Zapraszam wszystkich na pogaduszki:)
pozdrowionka:happy:

reklama
Miasto
Gniezno
Rozwiązania
0
Witaj!
Szukając tu dziewczyn z Gniezna trafiłam na Twój wątek.
Jestem mamą trzylatka, który we wrześniu idzie do przedszkola. Próbuję zebrać gnieźnieńskie mamy i zapraszam do grupy "Gniezno" - może uda nam się spotkać na spacerze czy pogaduchach.
Pozdrawiam!

Joanna Galway

Aktywna w BB
Miasto
Galway/Gniezno
Rozwiązania
0
czy ktos tutaj jeszcze zagląda?
ja zamieszkam niebawem w Gnieznie. Napiszcie mi jak sie wam w tym miescie mieszka?

Miasto
Gniezno
Rozwiązania
0
hej, hej :-)
jak dostaje powiadomienia to zagląda! ;-)
ale chyba więcej nas na gnieźnieńskim forum... zapraszam
(forum gniezno - pisane razem) [kropka] (pl)
też Joanna :-)

Anecia1111

Fanka BB :)
Miasto
M.
Rozwiązania
0
hejka. obecnie już nie mieszkam w gnieźnie ale ciut ponad 30 km stąd ale pochodze z Gniezna, to moje rodzinne miasto :-) pozdrawiam

Miasto
Gniezno
Rozwiązania
0
Hej, szukam mamuśki na wspólne spacerki z dziećmi. Mój synek ma 2 miesiące, mieszkam na Winiarach. Najlepiej piszcie do mnie na adres eire81@poczta.onet.pl bo tam najczęściej zaglądam ;)
Nikogo nie znam z kim mogłabym spacerowac w tygodniu... :(

Anecia1111

Fanka BB :)
Miasto
M.
Rozwiązania
0
widzę że wąek chyba umarł śmiercią naturalna ;-)

pozdrawiam jeśli ktokolwiek tu jeszcze zagląda :-)

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry