reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja w ciąży miałam bum na winogrona,ale tylko ciemne:p potrafiłam popijac je sokiem winogronowym. Jeszcze jabłka, banany i niestety czipsy i cola. Słodyczy nie lubie i nie polubiłam. Za to na jakis czas przestałam jeść kiszone ogórki, i musztarde,majonez(choc lubie) i zraziłam sie do kawy i papierosów. Teraz na nowo wróciły stare smaki. Ale te z ciąży też zostały;)

My dzis po szczepieniu Adaś waży 8.650kg. Nie dużo jak na jego wzrost. Drobny po mamusi. Ja byłam bardzo szczupłym dzieckiem.
 
reklama
anetka połóz ja w łóżeczku i daj jej butelke mleka albo moze picia jakiegos i trzymaj jej albo niech sama sobie trzyma i je zmeczy sie i sama zasnie a jesli skończy a jest smoczkowa szybko daj jej smoka po którymś razie podziała. Ja teraz w sumie nie muszę nawet mleka dawać tylko jak widzę ze młody śpiący w ciagu dnia to daje mu sie napić smoczek i ten idzie spać
ashera wiesz co dobre:-D
sylcia007 Masz chyba takiego swizia na punkcie układania włosów jak i ja:-D z tym ze ja od tygodnia w kucyku chodze bo mam włosy za długie i nie dam rady ułozyc a do fryzjera jade dopiero w nastepny piatek:dry:
 
Umi moze i nie ale ja jestem fanka majonezu:-p
Ashera no mi wlasnie tez obudzil sie 8 nie bylam zadowolona:dry::-)
anetka no ja Mikego nigdy nie uspypialm zawsze radzil sam zreszta jak go chcialam na rekach to mi sie wyginal.
Artystka uwielbiam banany:-)
 
Waty to mozesz miec do reszty dziewczyn ze nie pisaly w odpowiednim watku zeby ich dopisywac :-p

A więc mam :-p

Dzisiaj Dzień Babci, robicie jakieś prezenty swoim rodzicom od Waszych pociech?

Ja właśnie zaraz z kwiatkiem jadę ...no i z Ninką :-p

A Wasze dzieci zasypiają same? Bo ja muszę Zuze na kolanach bujać, nigdy sama nie chciała zasnąć, a teraz już nie mam jak jej nauczyć, bo jak położe ją do łóżeczka to wstaje i tak czy inaczej nie zasnęłaby..

Moja od początku sama zasypia nie cierpi bujania itp :-p jak jest chora to lubi się do mnie przytulić a tak to najlepiej jej samej w swoim łóżeczku :-)

Ja uciekam do lekarza z głupią wysypką a później do babci czyli mojej mamy z kwiatkiem :-)
Miłego dnia :-)
 
A ja zajadam sie zapiekankami :-) mialam zrobic zdjecie i wstawic Wam ale az tak wredna nie jestem :-p:-D Paluszki lizac :-):-p

Lenka ja tez mialam bzika na punkcie winogrona ale potem przestawilam sie na truskawki i moj biedny P musial jezdzic po supermarkketach czy targach za truskawkami w zimie :sorry2::-D

anetka wiec sama widzisz ze Zuzka byla w jakims stopniu zmuszana do drzemek i dlatego tak krotko spala a dzis ja przetrzymalas dluzej i sie jej odechcialo ;-)
czy moze juz spi ?
co do zasypianie to ja Ale nosilam na ekach przez dobry rok , potem kolysalam na kolanach a teraz zostawiam ja w lozku i mowie ,Dobranoc masz spac a reszta mnie nie interesuje :-D
potem musze zawsze sprawdzic czy spi i przy okazji Ja obrocic na poduszke bo zanim usnie to pelza po calym lozku :rofl:

Asheara a myslalam ze ja mam takiego lenia zeby isc do fryzjera a Ty jednak mnie wyprzedzasz :-p ja ostatni raz u fryzjera byla jakies miesiecy temu ale w marcu sie wybieram i robie drastyczna przemiane :-D
 
Wrocilam od tego chirurga i to nie jest przepuklina:) ino zmiana skorne jak bedzie mi to przeszkadzac to mi to usunie a jak nie to moge tak chodzic :p:tak::happy2:

co do spania dzieciaczkow to moja mala wstaje przed 8 :cool::baffled: do godz 16 robi dwie drzemki po 15 min po 16 a spacer czasem wczesniej i po spacerze spi nawet 3 godz powietrze jej sluzy :):) bo otwieram okno w pokoju zostawiam ja w kombinezonie przykrywam jak jest za zimno i spi jak smok :)
ASHERA co do fryzjera to ja byłam półtorej miesiąca temu ale murze isc zas bo mi szybko rosną kiedyś cały czas prostowałam bo ja mam ni loki ni proste takie nico :nerd: ale teraz nie chce mi sie prostuje raz na jakis czas albo samego kucyka bo ja mam geste włosy i duzo ich i prostowanie trwa z 30 min ...ostatio wlosy mi wypadaja ale ponoc t normlane po ciazy dla mnei lepeij bo zawsze chciałam miec malo wlosow ale to tak jest jak ktos chce kręcone to ma proste i na odrowrot
dzis wstawiam ja zdjecia malej (tesciowa zwrocila aparat) wszyscy mowia ze to tata :confused::confused:
Na pierwszym zdjeciu ma 2 dni na drugim zdjeciu jest z wczoraj
Wydaje mi sie ze strasznie urosła
Uciekam bo mala chce pogadac :-p
 

Załączniki

  • DSCN1024.JPG
    DSCN1024.JPG
    32,7 KB · Wyświetleń: 34
  • DSCN1020.JPG
    DSCN1020.JPG
    36,5 KB · Wyświetleń: 32
polna uff to dobrze, że nie jesteś taka wredna i tych zdjęć nie zrobiłaś :-p
Zuzanka zasnęła o 12 i obudziła się o 13:05 czyli pospała trochę dłużej niż te jej 20 minut :tak::-)
 
anetka i widzisz jaka zmiana :-) tylko musisz byc nieugieta i pozwalac tylko na 2 drzemki ;-)

niunia ja tez mam takie ..nico.. na glowie , prostuje jedynie jak mam gdzies jechac ale i tak mam zniszczone wlosy :sorry2::baffled:
a tak sie zamartwialas ta przepuklina a tpo jednak nie to ;-)
 
Cześć dziewczyny, pamięta mnie ktoś w ogóle?:-D
ostatnio nic nie pisałam bo nie chciałam się wcinać jak stare mamusie przyszły i w ogóle jak nie w temacie jestem :-p ale już nie mogłam wytrzymać, żeby czegoś nie skrobnąć...
ogólnie to non stop mam zaliczenia i egzaminy, już powoli wymiękam ale jeszcze tylko tydzień i pare dni więc może jakoś wytrzymam...
poza tym to dzisiaj mam termin @ ale jakoś nie przychodzi... może forum ma taki wpływ na mnie:-Dale tak serio to nawet się nie zanosi na @, może jutro...:szok:
 
reklama
Hej młode mamusie :-)

Dalej jakoś nie mogę wkręcić sie w Wasze towarzystwo, ale może na to potrzeba czasu ... :tak: Poza tym nie chciałam się wcinać jak toczyły się tu dyskusję :zawstydzona/y:

Chciałam się z Wami podzielić moim szczęściem, a więc ... Byliśmy u lekarza i widzieliśmy Naszego Maluszka :-D Rany co za cudowne uczucie, zwłaszcza, gdy taki 5 cm szkrab macha rączkami jak szalony :-D Wszystko jest w porządku, Nasza Kruszynka rozwija się dobrze oraz wyniki moich badań również są ok :-D
Także skończyłam z zamartwianiem się, czytaniem głupstw na necie i teraz cieszę się swoim stanem :-)

Niunia Amelka jest śliczna i nie da się ukryć, że dużo urosła ;-)

Umi, rudy kolor włosów Twojego synka jest na prawdę wyjątkowy a co za tym idzie bardzo ładny. TŻ ma kuzyna, mały ma prawie 5 lat i jest dosłownie złoty ! Bee .. Ten to ma kolor ... taki jasny, ni to żółty ni to pomarańczowy, na prawdę nic specjalnego :-p a do tego brwi ma dosłownie takiego samego koloru :-p

W ogóle nie moge się napatrzeć na Wasze pociechy - takie słodkie są, wszystkie i każda z osobna :-) Już się nie mogę doczekać swojej a przed Nami jeszcze tyyyle czasu ...

Grecja czyżbyś miała zostać mamusią? ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry