reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

PAULUS WITAJ wśród młodych mam. :-)
GRECJA, SHIRA A co ja mam mówić? :-) wy przez pewien czas nie pisałyście i miałyście problem z wkręceniem się a ją dzisiaj napisałam i teraz znów ciężko :-)
GRECJA Może to i przez stres @ się spóźnia. A chciałabys by nie przyszła?
NIUNIA twoja mała jest słodka :-) dobrze że to nie przepuklina. Masz ty tych problemów ze zdrowiem jak nic :-)
ANETKA Wpierw musisz delikatnie podejść do ćwiczeń a z czasem będziesz mogła ćwiczyć bardziej intensywnie. :-) Ja to tylko skakanki używam. Na strychu mam stacjonarny rowerek ale nie chce mi się taszczyc go po schodach.
 
reklama
Dzięki. Już doszłam do siebie po cesarce ale powiem wam, że nie było łatwo. Mówili mi, że takiej panikary to jeszcze nie mieli. Nawet przy wkłuwaniu igły podskakiwałam zanim igła dotknęła skóry:) no cóż ale synek najważniejszy tzreba było wytrzymać. No i nikt nawet nie wspomniał o wieku:) choć byłam na oddziale z dziewczyną, która miała 15 lat i też nic nie gadali na jej temat:)
 
Pauluś89 Witam! Gratuluje:-)
Anetka moze zacznij od 2 i codziennie o jedno dwa potworzenia rob wiecej, powoli do celu;-)
Grecja no zobaczymy od czego Ci sie spoznia;-):-)

Miki ostatnio dostal rower taki hm wygkada jak normalny rower, ma dwa kolka tylko wersja mini no i nie ma pedalow misiu oszalal na jego punkcie jak tylko go widzi to sie cieszy tylko, ze brakuje mu paru centymetrow jeszcze, kto by pomyslal, ze tak szal u niego wywola:-p
 
Dziewczyny oszalalyscie chyba:-Dmasakra.. nadrobic Was;-)

Pauluś witaj wsrod nas:-)A synuś przeslodki:tak:

Grecja uwazaj, bo u nas ciaza mozna sie zarazic:-D;-)?? I powielam pytanie Ewi - chcialabys, zeby @ nie przyszla??

Anetka z cw na spokojnie.. najlepiej robic powoli po kilka powtorzen a potem zwiekszac zalozmy co 2 dni o kilka wiecej itp.. A co do za cudo kupilas??
Ja za godzine ide sie pocic:-Dale w grupie;-)

sylcia007 a Ty tez taki mania fitnessu??>;-)Ja bez cw zyc nie moge:-p

Kolia to bedziesz miala przewalone jak juz sie nauczy jezdzic;-) moja Lena nie potrafio zalapac i zazwyczaj pedaluje do tylu a jej kuzyn o 1,5 m-ca mlodszy od niej tak zasowa na rowerze, ze mama za nim nadążyć nie może.. :-)
 
Baska niewiem czy taki maniak :p Bo jak chodzilam do szkoly to mialam przez 10 miesiecy okres :p Ale teraz musze robic cos z soba by wygladac normalnie Mam dopiero 20 lat niechce wygladac jak obwisla skora :p Wiec chodzilam na fitness 3 miesiace a pozniej cwiczenia i teraz znow sie zapisze :)
 
Sylcia ja tez niezbyt cw w szkole:-pale aerobik od dawna - jeszcze przed ciaza:tak:A teraz chodze od pazdziernika i czuje sie swietnie:tak::-)
 
pauluś witam, my się jeszcze nie znamy :-) gratuluję malutkiego szczęścia :tak: jak się czujesz w roli mamusi? Miałaś cesarkę? Współczuję, ja też miałam i nie chciałabym już nigdy jej mieć..

EWI wiem, wiem że za jakiś czas dam radę więcej ćwiczyć, ale kiedyś miałam dobrą kondycję, bo przez pół roku dzień w dzień ćwiczyłam.. Ja też skaczę na skakance, rowerek czeka aż tata siodełko obniży, teraz będę na tym Leg Magic próbować, poza tym robię jakieś brzuszki i takie tam, no i hula hop kręciłam, ale teraz jakoś nie umiem :dry:

baska a to taki przyrzad do cwiczenia bardziej dolnych partii ciała (zawsze z nimi miałam największy problem) no ale ciężko idzie :-p na aerobik idziesz? ja się do tego fitness clubu nie zapisałam, bo na razie chce trochę kondycję poprawić, nie opłaca mi się wydać pieniędzy i nie wykorzystać całego czas, bo 2 godziny na pewno na razie nie dam rady ćwiczyć :no:

Właśnie wypiłam z P kawkę, a o 18 zaczynam ćwiczyć, już mam zadyszke jak o tym pomyślę :-p:-p
 
Anetka tak na aerobik ide:tak:Chodze 2 razy w tyg:tak:a i nie mozesz tak myslec, ze wydaasz kase a nie bedziesz umiala cw.. nieprawda.. Ja chodze z moja siostra, ktora nigdy nie cw i dawala rade(teraz lezyz noga w gipsie;-)) a na aerobiku to jednak jest ta presja grupy - widzisz, ze inni daja rade to tez sie starasz:tak::-)
EDIT: właśnie obejrzalam to na allegro - no to napewno fajny wicisk daje:-) nawet przed tv mozesz cw;-) ja tak zawsze zhula hop robilam - wlączałam sobie jakis serial i takz godzine stalam i krecilam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
EWI ja tam was potajemnie czytałam cały czas, ale tak jak pisałam wcześniej: przyszły stare mamuśki i dziwnie mi było znowu wejść w rytm:-D
co do @ jakby nie przyszła to z jednej strony bym się cieszyła, ale z drugiej... same wiecie:szok:
 
Do góry