reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dzieki ze tak mowisz sugarspunisister, mam nadzieje ze tak bedzie :)
I zauwaz, ze nigdzie nie napisalam ze sie wstydze lub ze jestem zbyt mloda :)
 
reklama
hej.ja mam 20 lat.od pół roku jestem mężatką z rówieśnikiem.bardzo chciałambym mieć dzidziusia ale troche się tego wszystkiego obawiam.wy nie miałyście obaw o poród, o to ze nie będzie na nic innego czasu itp.?
 
narazie to i tak z tego nici.będe mieć robioną kolonoskopie, a pózniej leczenie.ale jak się tylko wyleczę to zaczynam staranie...
 
witam!!ewa20 przypuszczam że każda z nas miała takie obawy że przez dziecko na nic się nie będzie miało czasu!! Jestem w Twoim wieku czyli 20 lat i poświęciłam dla syna szkołe!! ale wcale się tym nie przejmuje dokończe ją w tym roku!!uważm że nie ma na co czekać!!Nie chciałabym mieć pierwszego dzieka w wieku 30 lat ( nie obrażając nikogo)!!! Jeszcze jedno ty sama musisz wiedziec czy jestes gotowa na dziecko czy może warto jeszcze poczekać!!
 
Ja urodziłam Asię jak miałam 19,5 roku...
teraz mamy drugiego szkraba... i wcale nie żałuję młodego macierzyństwa...
ja jeszcze jestem młoda, a Asia już pannica... niedługo razem pójdiemy na jakąś imprezkę :-D :-D :-D
nic się nie bójcie młode mamy!!! będzie git!
 
A tak myślałam, że nie ma młodziutkich mam na forum. A tu ile osób to wątka zajrzało. Ciesze się z tego bo to jest forum dla osób ktore maja "lekkiego bzika" na punkcie swoich pociech. Właśnie tu pomagamy sobie rozwiazywać problemy, czegoś nie wiem to się zapytamy badz pochwalimy zdjęciami badz filmikami naszych maluchów. Wiec młoda mama wcale taka nie jest zła jak inni myśla. Że bedzie pewni latać na dyskoteki itd. Jasne! niech sobie gadają tylko my wiemy jak jest naprawde.
Ja gdy czegoś nie wiem już nie pytam się swojej rodziny bo i tak usłysze " chciałaś dziecko to sobie radź - mówiłam, że jesteś za młoda" tylko pytania kieruje własnie tu.
 
Hej ja jestem mloda Mamusia i jestem z tego powodu bardzo dumna i szczesliwa i niesamowicie kocham moje malenstwo :-D i z niecierpliwoscia nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie na swiat...!:-p !moj partner jest ode mnie starszy ale takze jest mlodym Tatusiem, jest dumny i nie moze sie doczekac !! bardzo kochamy nasze malenstwoooo!!a jesli chodzi o sprawy finansowe to z tym nie mamy klopotu moj partner pracuje ma stala prace,a szkole nadal kontynuluje,mieszkamy oddzielnie bez rodzicow, a po urodzeniu przyszla Babcia bedzie sie zajmowala swoja wnusia:) i dziecko nie bedzie nam przeszkadzalo w niczym wrecz przeciwnie dodaje nam sil :):-)
 
Witam!!
Ja urodzilam corcie majac 20 lat,rocznikowo 21.
Wychowuje ja sama,dwa lata mieszkalam z jej tata(jeszcze wtedy przyszlym),zaszlam w ciaze i otworzyly mis ie oczy jakim jest egoista,hamem i nieodpowiedzialnym gnojkiem(starszy odemnie 5 lat).Wrocilam do domu i to byla najlepsza decyzja w moim zyciu ze odeszlam od niego.Kocham moja dzidzie,no juz powoli dziewczynke nad zycie moje i calego swiata.Czasem jest ciezko,ale jakbym miala cofnac czas to bym nigdy nie podjel ainnej decyzji,tzn wiecie ze jestem za mloda na mame,tymbardziej samotna mame
Pozdrawiam
 
reklama
Czesc Dziewczyny :) Widze ze duzo Nas laczy... Ja w listopadzie skoncze 20 lat a w grudniu urodzi sie Moja Kruszynka :tak: Ja i moj maz jestesmy razem 3 i pol roku a malzenstwem prawie 8 miesiecy. Pobralismy sie z milosci. Oboje tego chcielismy tak jak teraz tego Dziecka. Moja rodzina wzgledem meza jest wporzadku tylko Jego rodzice robia problemy. Nie lubia mnie ale na szczescie mieszkamy daleko. Kiedy w maju zdalam mature szybko zjawilam sie w UK ( moj maz mieszka tu juz 2 i pol roku). Przez 2 lata mieszkalismy oddzielnie i spotykalismy sie tylko na wakacje i swieta. Ale przetrwalismy :-)
Teraz oczekujemy Dzidziusia i jestesmy naprawde szczesliwi :tak:

A po za tym wszystkim terazniejszym i przyszlym mama ogromne GRATULACJE z powodu podjecia decyzji i checi posiadania Dziecka!!!
 
Do góry