reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam

pogoda widzę ze u wszystkich do d***:) może ktoś się pochwwali już pierwszym śniegiem? :)))

Beacia to w takim razie zakazujemy Ci robienia czegokolwiek innego oprócz leżenia:)))

Fikusku takich zakupów tylko pozazdrościć ja już nie mogę się doczekac kupowania najróżniejszych sukieneczek itd dla swojej małej:-D

generalnie już trochę przystopowałam z tym stresem porodowym, i panikowaniem, tylko trochę mam zawroty w głowie, nie jakieś mocne ale są, i się powtarzają. Ale generalnie postanowiłam się już nie przemęczać :-D

No i postanowiłam że dziś sobie zrobię sobie porządki w szafkach, a później ze sobą porządek :) pomaluję paznokcie itd :)
 
skopiuje Wam cos , z innego forum, z wizaz.pl

Chodzi o dziewczynę o nicku Motylicaja, która miał również kilka innych kont:
jagda22
Molalala
Irysowa
Jaga1111
Flicka88
karmelka1987
dudziakowa
Rozaliontka
chrupcia
dagoja_ja
zwierciadelko
kociakowa
mojra89
Malga19
Zaczęło się od tego, że siostra koleżanki dostała PW z podejrzeniem, że Motylicaja, Dudziakowa i Molalala i Jaga1111 mają podobny
styl pisania, podobne literówki, błędy, kolorki i emotki, do tego podobne podpisy
Zaczęłyśmy z dziewczynami sprawdzać posty tych dziewczyn i okazało się, że często przewija się również imię Jagoda/Jadwiga/Jaga i miasto
Kraków
moderator sprawdził z jakiego IP założono konta i potwierdził że jest to samo, a do tego podał tą resztę kont
Poza tym u nas na mamusiach marcowych Jaga1111 wkleiła raz swoje zdjęcie
brzucha na którym widać twarz Motylicaja
no i wczoraj Motylicaja przyznała się że kłamała, ale nie powiedziała czemu ani nic
i tyle
oszukiwała pół wizażu, raz była matką, raz kobietą w ciąży, raz poroniła bliźniaki, mąż ją zdradził, miał dziecko z inną, a raz poznała faceta na
wózku i inne tego typu straszne historie
z tego co wiem, wiele Wizażanek przejmowało się losami Jagi1111 która miała chyba najtragiczniejsze przeżycia i wspierało ją w trudnych chwilach, ale okazało się że to wszystko jedna wielka ściema
i już
 
O Boże.... no to ładnie :////// Nie mam pytań na ta laske.... po co ludzie robia takie rzeczy?????? nie rozumiem tego i chyba nigdy nie zrozumie
 
reklama
kingusia Tu motylicaja jest nianią kogos tam i nie udaje ciązy ale te imiona jej podopiecznych sa podobne i miasto to samo raczej zaraz sprawdze zeby sie upewnić. Jednak tu nie robi szkody wiec pisze "Cześć" , " pa" "Śliczny" i nikt za bardzo nie zwraca na nią uwagi
 
Do góry