reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
dziewczyny,
znacie nick motylicaja ???

skopiuje Wam cos , z innego forum, z wizaz.pl

Chodzi o dziewczynę o nicku Motylicaja, która miał również kilka innych kont:
jagda22
Molalala
Irysowa
Jaga1111
Flicka88
karmelka1987
dudziakowa
Rozaliontka
chrupcia
dagoja_ja
zwierciadelko
kociakowa
mojra89
Malga19
Zaczęło się od tego, że siostra koleżanki dostała PW z podejrzeniem, że Motylicaja, Dudziakowa i Molalala i Jaga1111 mają podobny
styl pisania, podobne literówki, błędy, kolorki i emotki, do tego podobne podpisy
Zaczęłyśmy z dziewczynami sprawdzać posty tych dziewczyn i okazało się, że często przewija się również imię Jagoda/Jadwiga/Jaga i miasto
Kraków
moderator sprawdził z jakiego IP założono konta i potwierdził że jest to samo, a do tego podał tą resztę kont
Poza tym u nas na mamusiach marcowych Jaga1111 wkleiła raz swoje zdjęcie
brzucha na którym widać twarz Motylicaja
no i wczoraj Motylicaja przyznała się że kłamała, ale nie powiedziała czemu ani nic
i tyle
oszukiwała pół wizażu, raz była matką, raz kobietą w ciąży, raz poroniła bliźniaki, mąż ją zdradził, miał dziecko z inną, a raz poznała faceta na
wózku i inne tego typu straszne historie
z tego co wiem, wiele Wizażanek przejmowało się losami Jagi1111 która miała chyba najtragiczniejsze przeżycia i wspierało ją w trudnych chwilach, ale okazało się że to wszystko jedna wielka ściema
i już
:-O :szok: :szok: co za ludzie zyja na tym swiecie.
no comments...

kingusia Tu motylicaja jest nianią kogos tam i nie udaje ciązy ale te imiona jej podopiecznych sa podobne i miasto to samo raczej zaraz sprawdze zeby sie upewnić. Jednak tu nie robi szkody wiec pisze "Cześć" , " pa" "Śliczny" i nikt za bardzo nie zwraca na nią uwagi
Jak ładnie uogólniłas to wszystko :-D hahahah

heh..... :dry: :dry:


ixi heeejjj:))) czekamy na relacje i fotki:-)
 
Ostatnia edycja:
widzialam ze cos z nia nie tak:)
chyba nawet kmomus o tym pisalam jakis czas temu:)

pewnie mi:)

a pamietam jak andzia16 ostzregala mnie przed nia i wylapala ze laska pisze na wielu watkach ktore jej nawet nie dotycza.. miala nosa a ja jeszcze motylicaje ostrzeglam ze kierowane sa do niej zarzuty ze jest trollem hahah ael zem głupia byla.!:D

IXI super ze jestes:) czekam z niecierpliwoscia na ciebie:)

no i chcialam cos napisac i zapomialam.
 
pewnie mi:)

a pamietam jak andzia16 ostzregala mnie przed nia i wylapala ze laska pisze na wielu watkach ktore jej nawet nie dotycza.. miala nosa a ja jeszcze motylicaje ostrzeglam ze kierowane sa do niej zarzuty ze jest trollem hahah ael zem głupia byla.!:D

IXI super ze jestes:) czekam z niecierpliwoscia na ciebie:)

no i chcialam cos napisac i zapomialam.

napewno z toba kochana i Vegas tez cos podejrzewala o ile dobrze pamietam:)

jak Julcia???


ixi super ze juz w domku jestescie:) czekamy na focie Olisia:)
 
wiecie co ostatnio naprawde mam kiepska pamiec.....

Fikusek jula dobrze wczoraj m iala maly wypadek. cale szczescie ze nic sie nie stalo.

jej przeczytalam posta motylicaji ze jest w ciazy blziniaczej i mysle sobie no nie tu tez klamala ale czytamd alej ze 20 lat temu czyli ze ona jest z ciazy blizniaczej hehehe
 
reklama
Do góry