reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Daff tak ona ma niby siostre bliźniaczka chyba

spoko spoko ale w pierwsze chwili przeczytalam ze jest "w" ciazy blizniaczej zamiast "z" ciazy blizniaczej:D

tak czytam te jej posty jak sie tu na forum pojawila takie dziwne i wszedzie na sile sie wpycha podpierajac sie podopiecznym i tym ze jest niania.....
wydaje mi sie ze poprostu byla zagubiona i brakowalo jej czegos. stad historie tworzyla.. po sygnaturkach widac bylo ze bardzo by chciala miec chlopaka i swoje wlasne dziecko.
 
reklama
Daff tez to juz dawno temu czytałam, w pierwszej chwili tez zrozumiałam ze ona jest w ciazy bliźniaczej, bo tak miesza trochę, ale tu na forum była raczej spójna bo i za wiele nie pisała
 
Daff tez to juz dawno temu czytałam, w pierwszej chwili tez zrozumiałam ze ona jest w ciazy bliźniaczej, bo tak miesza trochę, ale tu na forum była raczej spójna bo i za wiele nie pisała

to fakt nie rozkrecila sie i nie miala widocznie nie wiadomo jakiego cpoparcia w sobie by sie wdac w bajki o ile potwierdzi sie wsyztsko.
 
dziewczyny a pamietacie ta jej historie co niby miała sie spotkac z jakims chłopakiem a on nie przyszedł i że podobno dostała sms-a od pielegniarki że on miał wypadek i nie bedzie chodził ????
 
hmmm na wizazu bylo cos o chlopaku niepelnosprawnym jak sie nie myle.. no coz nie a co tu juz kombinowac. Zobaczymy czy to prawda czy nie i popostu podejzrewam ze sam sie przestanie udzielac wmiejscu gdzie kolejni ja zdemaskowali.
 
reklama
Do góry