reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hj
Kasiek ehh zycie , życie przytlacza :dry:
Fikusek wsio najlepszego dla Alanka:-) jutro ma urodzinki tak?
konniczynka wspolczuje kupy w wannie :baffled: ja zaczelam trzecią ksiazke Swiata nocy :tak: bosskie! :-)
 
reklama
snoopy12 cały czas ciągle jej mówię powiedz mama , tata baba i ciągle jest tyle eeee i to krzyczy

patrycja9009 to dzień udany i kolorek na pewno fajny wyszedł

wiktoria12 i ja ciebie też witam

konniczynka mojej się takie atrakcje nie zdarzyły no ale mogę sobie jedynie wyobrażać twoją minę hehe
 
Heh hej dziewczynki...nie mam jakoś czasu odpisywacv ale czytam Was regularnie;)

Co do ciązy to ja sie bardzo cieszyłam z drugiej ,poniewaz była zaplanowana ;)Jak sie dowiedzialam ze bedzie dziewczynka to juz w ogóle byłam w siódmym niebie,mimo ze do końca nie wierzyłam ze nie mam tam "jajek"hehehe

Mnie o dowód juz tez nie pytaja ale zdarzyło mi sie ostatni raz 5 lat temu ze zapytali ,teraz nadal nowo poznane osoby dają mi 25-26 lat i to mnie cieszy;)))

Dafii gdzie znowu zniknełas???:(

Witam Agateczke;)
Dlaczego bardziej aktualnego zdjecia córci nie wstawiłas w suwaczku?Pochwal sie pociecha;)
 
sali04 a muszę poszukać mam jej mnóstwo zdjęć ale żeby wyszło jakieś ładne to trzeba z tysiąć zdjęć zrobić i z tych zdjęć się 2-3 max wybierze szczególnie, że moje dziecko bardzo ruchliwe jest:happy:
 
No skoro masz mnóstwo to na pewno cos wybierzesz;)Czekam;)Włąsnie czytałam ze miałąs CC z jakiego powodu?




Jak ja nie lubie niedziel...ciągna sie zawsze jak flaki z olejem;/

Jeny niedługo świeta,macie juz prezenty??
Jakie plany na Sylwestra??
 
Ostatnia edycja:
Hejka niedzielnie:)

Snoopy
fajnie że się piesek znalazł:)

Fikusek
czekamy na zdjęcia z urodzin i kiedy on ma dokładanie??

Agateczka
to ładnie się Emilka rozwija ja wczoraj znalazłam filmik z 6 maja czyli miała 7 miesięcy jak stała przy bujaczku i wiele innych filmików ale się rozczuliłam tęsknie za brzuszkiem i takim bąblem:)

Wiktoria witaj odzywaj się częściej:)

Koniczynka eh przypomina się dzieciństwo jak takie bajki się ogląda:tak: No nie gadaj takie akcje Ci robi hahha mi na szczęście nigdy nie odwaliła ale ostatnio z toalety wyjmowałam klocki więc sądzę że miałyśmy takie same miny:-p

Liza ehh kiedyś musi być lepiej:D:D

Sali
witaj a ja lubię bo to jedyny dzień w którym nic nie robię:D:D

Ehhh niedziela w kościele byliśmy Dominika rosół zjadła i śpi ja tez po obiedzie z kawką i chyba obejrzę sobie "nastoletnie mama":)
 
Hej!
Nie, pediatra mówiła, że Majka powinna się powoli zacząć już obracać na boczki :)
Agateczkaa witaj :) powrzucaj jakieś fotki!
sali04 prezentów nie mam jeszcze.. nie wiem co mężowi kupić.. ;/ a Sylwester pewnie w domu.. Majka jeszcze za mała na imprezy.. a nie chcę jej zostawiać z nikim..
konniczynka - współczuję :D moja czasami zesiusia się do wanny :D

I takie zupełnie inne pytanko.. znacie jakieś fajne filmy? Muszę coś pooglądać, bo jakoś nudno jak Majka śpi.. miłej niedzieli :*:*
 
kasiek Hehe niestety to nie pierwszy raz z tą kupą w wannie, ale wcześniej, to nie ja zajmowałam się sprzątaniem:-D

Idę obiad szykować-coś z niczego, bo zakupów nie miał kto zrobić:-p
 
sali04 tak miałam z powodu że Emilka mi się nie obróciła ja pojechałam na wizytę kontrolną w 39 tyg i gin mi mówi że ja mam rozwarcie a mała obrócona i od razu zlecił cc a ja tak bardzo chciałam rodzić naturalnie..
Co do świąt to ja Emilce kupuję krzesełko do karmienia i myślę nad jakiś strojem świątecznym ale nic nie mogę znaleźć..
A na sylwestra o tym jeszcze nie myślę ;)

kasiek88kasiek fizycznie bardziej gorzej z tym mówieniem ale rozmawiam czytam jej bajeczki non stop nawijam może coś powie ;)

outstanding poszukam jakiś tylko mam pytanko czy jak się wstawia zdjęcia to widzą je gości bo nie chciałam żeby obce osoby oglądały Emilkę chciałabym, żebyście tylko w wątku widziałyście.
 
reklama
wampi no my jak na razie na sylwestra planujemy zostać w domu ale jak to będzie nie wiadomo coś planują z M strony ale jeszcze nie wiadomo co :happy:
 
Do góry