reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

sali04 bo sie naczytalam jak glupia ze dzieci 7 mies mowia juz mama tata dada itd
Ja brałam tylko cywilny i był tylko tort i obiad w restauracji w 8 mies ja ledwo siedziałam
byłam padnieta.. a na koscielny na razie nie mamy funduszy i sie odklada ;/ po za tym
moja rodzina jest ze jak dziecko bez slubu..

kasiek88kasiek kurcze ale byłam w Puławach i nie widziałam stroju mikołaja albo przeoczyłam
 
reklama
Sali no w tym domu mieszkamy ja z mężem i Domka + teściowe ale praktycznie codziennie wpada siostra C z mężem i synem ale to jeszcze nic średnio co 2 miesiące jest spęd więc jeszc + brat C + drugi brat z żoną a dom ma parter i dwa piętra w czym jest salon fryzjerski i biuro więc co 3 dzień trzeba sprzątać bo wszystko się niesie więc nadal tak lubię niedziele:)

Agateczka
może nie było bo ja to wczoraj widziałam:) I wrzuć Wasze foty bo praktycznie nie wiemy z kim gadamy:)
 
sali04 bo sie naczytalam jak glupia ze dzieci 7 mies mowia juz mama tata dada itd
Ja brałam tylko cywilny i był tylko tort i obiad w restauracji w 8 mies ja ledwo siedziałam
byłam padnieta.. a na koscielny na razie nie mamy funduszy i sie odklada ;/ po za tym
moja rodzina jest ze jak dziecko bez slubu..

kasiek88kasiek kurcze ale byłam w Puławach i nie widziałam stroju mikołaja albo przeoczyłam


Ja tez byłam w ciąży jak brałąm ślub ale byłam w 5 miesiącu,jakbym miala brac to do 5 miesiąca maks albo po porodzie w końcu i tak dziecko juz jest,nie wyobrazam sobie w 8 miesiącu bawic sie na własnym weselu ;)

Cos mnie głowa rozbolała ;/Chyba ciśnienie spadło.

Właśnie miałam pisac ze czekamy na foteczki Agateczko;)
 
kasiek88kasieka w jakiej cenie te stroje pamiętasz może? A te zdjęcia będą widzieć gości??? Bo nie chciała bym zeby widzieli

sali04 nie było tak źle w końcu to cywilny był a pokazywać się wstyd strasznie przytyłam po ciazy bo ponad 30 kg ;(
 
kasiek88kasieka w jakiej cenie te stroje pamiętasz może? A te zdjęcia będą widzieć gości??? Bo nie chciała bym zeby widzieli

sali04 nie było tak źle w końcu to cywilny był a pokazywać się wstyd strasznie przytyłam po ciazy bo ponad 30 kg ;(

A może masz nk albo FB to byśmy sobie tam obejrzały,mozesz namiary podac na priv
 
Nie mam nk i fb a dlaczego przez wcibskosc ludzi na to ze zaszlam w ciaze w mlodym wieku babki taki po 40 potrafily do mojej mamy podejsc i nagadac jaka to ma corke ze brzuch pokazuje na nk itd itd takze cala moja ciaza byla w nerwach ;(
 
przyłączam się... też chętnie zobaczę :)

Ja dla chetnych posiadaczek FB namiary podam na priv;)

To rzeczywiście niepoważne baby ,przeciez byłas juz pełnoletnia nie masz 15 lat ,teraz "mamy" w tym wieku to sensacja.Chyba ze mieszkasz w małej miescowosci ,tam to tylko szukaja sensacji.Mozesz sie zalogowac na takiej stronie Garnek.pl i tam wstawic zdjecia ,tam ustawiasz hasło ,a hasło mozesz nam dac na priv i nikt nieproszony nie wejdzi;)
 
Ostatnia edycja:
sali04 jak zaszlam w ciaze mialam 17 urodzilam w wieku 18 i jak bylam w szpitalu juz po porodzie w dniu wypisu polozne napisaly mi w karcie wiek 30 lat bo ja urodzilam swoje pierwsze dziecko a po sali chodzilam i pomagalam kobietom o wiele starszym przystawiac dziecko do piersi i w dniu wypisu mowie ale szanowne panie polozne ja mam 18 lat to myslalam ze im galki wyskocza.. dopiero jak pokazalam dowod to uwierzyly ale widac te zdjecia np ostatnio dodane najnowsze zdjęcia - Garnek.pl
 
reklama
Ja dla chetnych posiadaczek FB namiary podam na priv;)

To rzeczywiście niepoważne baby ,przeciez byłas juz pełnoletnia nie masz 15 lat ,teraz "mamy" w tym wieku to sensacja.Chyba ze mieszkasz w małej miescowosci ,tam to tylko szukaja sensacji.Mozesz sie zalogowac na takiej stronie Garnek.pl i tam wstawic zdjecia ,tam ustawiasz hasło ,a hasło mozesz nam dac na priv i nikt nieproszony nie wejdzi;)

mi możesz podać :D

Agateczkaa ja zaszłam w ciążę mając 19 lat.. teraz mam 20 :) nie przejmuj się!
 
Do góry