reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

młodamamusia18

DziekujeBogu ze cie mam;*
Miasto
SWD
hej hej heloł. ;-):-)

spacer zaliczony . :-) Zupka i soczki dla młodego kupione . ;-)
Czekam dzisiaj az łaskawy Książe K... przyniesie mi kasę . Musiałabym kupić młodemu wkoncu ten śpiwór.

Dziewczyny doradźcie mi na jaki kolor zmienić moje włosy ;-):-).

mariolcia super ze wszystko ok;-)
Malwinia super ze nocka spokojna;-)
Patrycja brawo dla Kubusia :-)
koniczynka &&& za szczepienie :-)
Snoopy witaj :-)
Kama na włsnym przykładzie moge powiedziec ze jak katar zielony to sie konczy . ;-)
Liza zdrowka dla Hani :-)

patrycja , gosia , Herbatka , liza , umi , mloda93 , anula , fifusek , kasiek Vi , Out , KOniczynka , Gosia , Malwina , Beatka , Kama . , Lenka , Sali , Mariolcia , Wampi , Lolkak , i reszta wspanialych WIELKI BUZIAK ; *

a za mna nikt nie tęsknił ? ?

reklama

Beja85

Fanka BB :)
Chyba mamy ząbek!!:-D stukam łyzeczka i cos tam słychac:tak:dlatego mały tak spi max po 20min i cały czas marudzi i gryzie co popadnie:eek:

Liza

Moderator
Miasto
Dolnyśląsk
mloda w blondzie bylo ci ładnie, ale z mniejsza opalenizną, jak jestes tak zjarana to moze jakies brązy? tesknilysmy za Toba a jakże!:*

Beja85 to gratki ząbka!

pinky sky

Moderator
Hej

Anula
no i bardzo fajnie mam nadzieje że niedługo stworzycie fajną rodzinkę:)

Liza
znowu?? Eh dzieci ze szkoły non stop coś przynoszą:) A u mnie dziś tak cieplutko:) Podobno 6 grudnia ma być 13 stopni:D:D

Koniczynka
to ładnie... Było na ławeczce:/ Może się jej wchłonie... Moja miała taką narośl na sutku jak poszłam do dermatologa to powiedziałą że teraz i tak nic nie zrobi bo jets za mała potem chyba po 3 tygodniach sama odpadłą:)

Mariolcia oj już dobrze że jesteście w domu... Ja pamiętam jak byłyśmy jak Domka miała 7 miesięcy o jak ją kuli i nie mogli się wkuć chyba z 5 razy się wkuwały i jak patrzyła na mnie jak ją trzymałam ja płakałam razem z nią i pielęgniarki chciały mnie wyprowadzić. Potem jak miałyśmy wychodzić i do tej samej sali poszłyśmy na zdjęcie welflonu to dostała takiego ataku paniki oj nigdy więcej szpitala... Dobrze że mały ma już apetyt i żółtaczka przeszłą:)

Malwina
fajnie że nocka udana:)

Kamma współczuję nocki i tak jak dziewczyny piszą zielony to na koniec infekcji...:)

Beja
u mnie też pięknie jak na wiosnę:) Gratuluję ząbka:)

Burzowata 67% to nie źle przecież w maju na pewno lepiej będzie:) Dobrze że nocka lepsza:)

Herbata bo to raz czyszczę dywan?? Hhahaha jeszcze maleńka jest za jakiś czas jej się unormuje:)

Gosdia
mam nadzieje że zaszczepisz ją:) Hmm chyba dobry obiadek miałaś:)

Snoopy no dzieci są różne i czasami rodzeństwo to przeciwieństwo ale życzę jak najlepiej:) Już czujesz ruchy w brzuszku?? Ale fajnie:) Ja chyba trochę później:)

Młoda mi też się podobało w blondzie ale zblednij do takiego koloru jak się zdecydujesz:)

U nas luzik C kupił komputer i mam spokój :D przynajmniej mi nie patrzy co z Wami pisze. Domka szaleje ale jeszcze siku w majty dziś nie było tylko z kupką nie zdążyła;/

reklama

Kamiśka :)

Moderator
Miasto
Dziki Wschód
Kasiek,Liza,Młoda ale jak infekcja może się kończyć skoro dopiero się zaczyna? :sorry2: ;-)i dobrze mi się kojarzyło, zielony katar to objawy bakteryjnego zapalenia czyt. anginy zapalenia krtani, zapalenia górnych dróg oddechowych ;-)
Na szczęście trochę się katar uspokoił ,dalej się leje ale już nie tak intentywnie zielony, gorączkę zawalczyłysmy i na razie będziemy radzić same :tak:

Beja gratuluję ząbka :-)

Kasiek gadają że do połowy stycznia ma być taka pogoda, czyli czekają nas święta bez śniegu :szok: moja 77 letnia babcia mówi że takiej jesieni nie pamięta :no:

Młodaa mi się w ciemnym podobasz ;-)

Do góry