reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ja dzis ciut lepiej ale w nosie kręci strasznie nadal ...
mlody był na dworze zadowolony .
Snoopy - chyba by sie przydało walnąć :)
malenstwo jak sie czujecie?
dorota to wczesnie miałas pobodkę
milena moze od suchego powietrza mój tez mial. Nawilżaj nosek i w pokoju

ponawiam pyt. o ubranka :>
 
Czeeeescccccc;-)
Kasiek noo bedziemy szli na jakies mieszkanko sobie ale sami, bez naszych wspollokatorow, chociaz oni bardzo chca, bo maja darmowa sprzataczke;/ Rok mieszkamy juz razem i stwierdzam ze to juz za dlugo.. A dzidzi ma sie w kwietniu urodzic, wiec w lutym akurat sie kontrakt konczy na to mieszkanko i hejaaa stad.. Ja nie wiem bo oni tez maja dziecko i ze np nie chca jak jedna wspolna rodzinka we 3 mieszkac sami.. Ja tak chce i tak bedzie, T tez tego chce..
Milena tez slyszalam ze jak za suche powietrze w pokoju to dziecku cos brzeczy ;-)

W ogole to bratowa mojej wspollokaatorki dupe mi obrobila! ale sie wkurzylam.. Bo ona ma 30 lat a jej maz ma 40 i zaczeli starac sie o dziecko w maju.. ja akurat wtedy poronilam.. strasznie wspolczula itp.. a teraz gdy sie dowiedziala ze znowu jestem w ciazy to powiedziala ze ONA czytala na internecie ze nie mozna od razu w ciaze zachodzic, ze w ogole ja mam tylko 21 lat i troche za gowniara jestem na dziecko, bo co ja wiem o wychowaniu dzieci.. a wiem wiecej niz ONA.. ze glupi to ma szczescie ze kolejna ciaza mi sie od razu po poronieniu przytrafila a oni sie staraja i nic z tego nie wychodzi.. ;/ co za debilkaaaaaaaaaaaa.. i w zeszlym msc ona nie robiac testu ciazowego zapisala sie do lekarza bo czula ze jest w ciazy bo jeden dzien okres jej sie spoznial, haha.. I oczywiscie czytala na NECIE i miala wszystkie objawy: bolace piersi, sennosc, bole brzucha.. Ohh dla niej test to byla tylko formalnosc i dostala okres zaraz.. Kurde co ja w ogole obchodzi moje zycie? No heloll.. Zawsze jak tu przyjezdzaja ona poucza wspollokatorke jak ma wychowywac swoje dziecko, a ona nawet nigdy stycznosci z dziecmi nie miala.. Ona po prostu zazdrosci mi ze mi sie udalo.. A dla mnie smieszne jest to ze ona przez 10 lat brala tabsy anty nie majac faceta:szok:

I ona wyczytala na NECIE ze jak sie odstawia tabletki to szybko sie powinno zajsc w ciaze a tu dalej u nich nic ..;/ Ona wszystko ciagle czyta na NECIE i wie najlepiej.. Krowa... Ughhmm;/

A poza tym swieci u mnie slonce;-):-D:tak:
 
Boże przyszedł początek września i znowu pustki w salonie, ludzie chyba kasę wydali na rozpoczęcia roku szkolnego.

MAGDA wiesz jak to jest każdy zazdrości i zawsze się znajdą ludzie którzy dupę obrobią, ja jak byłam w ciąży i wrzuciłam fotki brzucha na nk to znajoma napisał mi, że strasznie niesmaczne to. WRRRR to jej odpisałam, że może mi zazdrości. A potem się dowiedziałam, że mają problem z zajściem w ciążę, więc jednak zazdrości.
 
Heja baby :)
Nie dotarlam do lekarza. dziś tylko dziecięca i stwierdzila ze krwotoki z nosa to nie " nagly przypadek" i mam jutro do swojej lekarki isc. mialam ochote jej chociazby z bani pociągnąć.



Milena ja z 6 dniowym Oskarem na spacer juz wychodzilam. Bylo cieplutko, wiec po co mialam w domu dziecia trzymac.
jak mial 12 dni to bylam z nim w B-stoku z Filipem na komisji.Musialam wziąśc O bo karmilam cycem, a z F tez musialam być ja.
Potem w auchanie bylismy bo trza bylo zakupy zrobić.Ł do niemiec wyjezdzał i musialam sie obkupić na jakis czas.


Magda ja "uwielbiam" takie komentarze. No wtedy mną az rzuca. Kij to kogo obchodzi kiedy ja w ciąze zachodze, ile czasu po poronieniu, ile mam lat, czy nadaje sie na matke. moja sprawa. chcem to zachodze. duza dziewczynka jestem i chyba mam prawo decydowac. Tak jak radzenie, ze powinnam/ nie powinnam bić dziecko w dupsko bo p ktoś tam swoje lał i sie sluchały.

a dziś sie dowiedzialam ze dzieci 3letnie to piwinny w domu siedziec a nie do p-la chodzić i co ze mnie za matka ze ja swoje poslalam. zapytalam owego pana wprost w takim razie po co są te p-la?? i te grupy dla 3 latków. za dwa lata idzie Oskar do zerowki wiec dobrze by było gdyby juz był rozeznany i w p-lu i w kolegach. no i zamilkł.

w domu mam 4 dzieci. kosmos.. poprosze pudelko tabsów uspokajających ;)
 
Przed chwila wrocilam, nachodzilam sie z malym za butami, byl taki zmeczony ze marudzil. A niestety wiekszosc bucikow pomimo ze rozmiar dobry bo 22 sa za plytkie bo maly ma wysokie podbicie, w koncu kupilam ale wybor byl slaby.
Magda, najzwyczajniej w swiecie zazdorsosci a nech sobie gada tyle jej. ja gdy zaszlam w ciaze mialam prawie 22 lata, jak ludzie gadali to glowa mala a moje siostry kolezanka sie smiala ze jak moglam w takim wieku a jak sie teraz pkazalo ona nie majac 21 zaszla i dowiedziala sie w polowie ciazy bo twierdzila ze watroba jej spuchla i przez to gruba hahahaha a brakiem okresu sie nie przejela bo tez niby od watroby. Ze mnie sie smiala a ja bracia z domy wygonili bo twierdza ze wstyd, rodzice juz jej pokoj zjeli i powrotu nie ma. Los sie odplacil
Vi postaram sie zagladac czesciej:tak:
 
ja pier dzie le z tym obgadywaniem:-D hardcore no i tyle:-D Wiecie że ja jak dzieciak wygladam to co ja mam powiedzieć???:-D a jak jeszcze z Gracem gdzieś na spacer idziemy to juz w ogole polewa:-D raz się wpieniłam i na pasach się odkreciłam i mówię do babki "spokojnie polowe zostawilismy w domu":-D to usłyszałam że gówniara się za dzieci bierze a M ze smiechu kwiczał:-D a jak w biedronie cos kupuje, fajki czy jakiś alko to np w sobote (na imprezie bylismy i wermuciku mi sie zachciało) to dowud musiałam pokazać a babka "ale czy to ta sama osoba" to moja siorka jej na to "to jak się nie podoba to młodsza siostra moze dowod pokazać" babka zbladła:-D bo Magda mimo ze 4lata młodsza wyglada doroslej:-D i to jej zawsze moje dziec(e)i przypisywali:-D
 
Snoopy widziałąm twój post . i Postanowiłam właśnie sprawdzić . Byliśmy u lekarza , malutki spacer bo ciepło . i coś jakby jej lepiej jak pospacerowaliśmy . sol do noska daje a gruska nic nie wyciagala z noska kupiłam dzis aspirator nowy ... moze coś pomoże.

Anula Był spacerek dziś :)

Dorotar ulewało jej się wczoraj co zjadła to ulała . Dlatego myślałam ze brzuszek .



Dzięki dziewczyny , zaczynam otwierać okno cześciej . Bo dzis po spacerlu jakby jej lepiej , spokojnie spi .. sól i aspirator . Zapamiętałam ;PP U lekarza nic nie wyszło , mała zdrowa . takze jedyna szansa w tym , i kazała dawac malej krople na kolki przed kazdym jedzeniem . Ok ogarnąć póki spi :)
 
hej wam ;-)

MAGDA - eh :sorry: ludzie są bezczelni i tyle :sorry: nie potrafią się cieszyć szczęściem innych :sorry: aż brak mi słów na tą sytuację naprawdę wkurzyłam się tylko to czytając ale opisać swej złości nie mogę :-p

SNOOPY - :-D:-D:-D haha no ty musisz nieźle z trójeczką wyglądać do tego synek taki duży :-D :-p ale dobrze że z tego śmiać się umiesz bo niektórzy to by się przejmowali :-p

Ja tam nigdy nie miałam żadnej takiej sytuacji żeby ktoś się na mnie krzywo patrzał czy gadał że za młoda a urodziłam mając 19 lat dopiero co skończone :-p :-)

MILENAAA - jak Twój się sprawdza w roli ojca ?:-)
 
reklama
NAdalka w końcu się ogarniesz ze wszystkim:)

Renata
z przemęczenia te krwotoki??

Ola
ojoj zdrówka!!!

Snoop
y ukochana trolownia?? Heheh no Ty to mamusia na 102:p

Milena
brawa dla Ciebie:) Oj jeszcze niejeden hardcore związany z Natalką to dopiero początek ale mam nadzieje że wcale Ci chorować nie będzie... A mieszkanie wietrz jak najczęściej ja w zimie to 2 razy dziennie nawet przy mrozach

Dorotar a czemu sąsiadka nie zadowolona?? A u mojej teściowej wręcz odwrotnie koniec sierpnia i początek września wyjątkowo nie kiedy usiąść w salonie. Zresztą ona tak często ma że koło 20 przychodzi...

Magda
i dobrze że się wyprowadzacie przynajmniej nie będziesz tego babska oglądać huk ją obchodzi czy szybko czy nie zaszłaś w ciążę i czy masz 21 czy 29 lat!!! Nie przejmuj się;)
 
Do góry