reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

jagoda ja też 7 i 21 września mam na wesele iść:)

magda ja 7 miesięcy po porodzie brałam luteine na wywołanie i nic nie dała. Więc wzięłam anty i @ wywołany tabletkami 9 miesięcy po porodzie :) karmiłam 6 miesięcy.

Ja siedzę u siostry już mnie głową tu boli:) p Ma przyjść więc czekam ha ha:)
 
reklama
Milena i jak P był??
Papitka to dobrze ze się pogodzilas z mama, ale jeszcze lepiej jak ci u A. dobrze :))

Moja Nuska taaaakaaaaa nie dobra.. masakra.. Chyba za dużo jodu się nawdychala nad tym morzem
 
Papitka, ja bralam jakis rok temu chyba przez 3 miesiace ale odstawilam, okropnie sie po nich czulam, myslalam ze serce mi wyskoczy, przed nimi bralam novynette po tych mialam straszne bole glowy:sorry2:
 
Heeej;)


Takie pytanko do Mamusiek zwlaszcza tych ktore swoje dzieciolki cycolily, kiedy okres dostalyscie??
Nie, nie ja nie narzekam na brak @ tak poprostu pytam :D
Rok temu o tej porze juz bylam zaciazona;))) tak wiec rok juz @ nie bylo;)) oby przyszla jak najpozniej;))
Dzis caly dzien laze i szukam czegos do zjedzenia ale nie trafilam na to co mialam ochote, noo sama nie wiem co mi sie chce;)

ja @ dostalam w listopadzie. Obaj z drugiej polowy kwietnia.



hejka :)

wczoraj u tesciow bylismy. Pogoda doopna byla bo zimno i padalo caly dzien. tzn.. lalo. tyle deszczu w ciągu jednego dnia ze podworko tonelo.

Jagoda ja mam wesele 31-go sierpnia.sukienki mam 3.. i niewiem w ktorej pojde.
 
hej laski;-)
Dawno nie zaglądałam bo moja mama miała urlop i zajęła się dzieciakami a ja poszłam na 1,5 tyg. do pracy. A że wiedziałam, że tylko tyle będę pracować to zostawałam po 10 h. Przychodziłam, pobawiłam się chwilę z dziećmi, jak zasnęły zrobiłam obiad na następny dzień i padałam przyłożywszy tylko głowę do poduszki. Niestety jutro mama już idzie do pracy... szkoda bo chętnie pracowałabym dalej gdybym tylko miała z kim zostawić szkraby

Sorki, że tylko tak o sobie ale nie chce mi się nadrabiać ale już obiecuję być na bierząco

Udanej niedzieli;-)
 
Hejka


Asik super ze zarobilas troszke zawsze to cos :)


Ja mam 14 wrzesnia wesele ale niewiemy czy pojdziemy, wszytsko sie okaze przed tak naprawde... -_-

co do @ to ja po kazdym porodzie mimo ze karmilam 9, 9 i 13mies. dostawalam kolo 8-9tyg po porodzie. :tak:
biore na ta chwile 10mies daylette i nie narzekam, choc miewam bole glowy migrenowe ale tak dzialaja na mnie hormony i nic na to nie poradze raczej, latem sa mocniejsze a zima czesto ich wogole nie ma (migren) ;)
 
Hej laski . ciągle na dworze póki ta pogoda jeszcze jest . DUżo się u mnie działo przez week w zasadzie .
P. miał przyjść w sobote , a że robił mnie za przeproszeniem w ch**a , jadąc do mojego chrzestnego na wieś wstąpiłam do jego znajomych ...Akurat mieli imprezkę ... i nie uwierzycie on im wszystkim powiedział że ja mu zabraniam kontaktu , że on jest prawie co dzień a ja mu nie daje dziecka zobaczyć , że pisze i pyta jak Natalia ....nerwy mi puściły :wściekła/y::wściekła/y: w efekcie wychodząc ugryzł mnie pies ..
i po wszystkim dziś był . Zachciało mu sie iść do USC uznać Natalie . Więc poszłam , bo potem by jazdy były że jak on chce i ma czas to go olewam . Przed wejściem uświadomiłam go że Natalia nie będzie nosić jego nazwiska , bo ze mną mieszka a nie z nim , tak więc zostało moje . Dogadaliśmy się że do ostatniego dnia każdego miesiąca daję na młodą pieniądze , i nie ma spóźnień o kilka dni ;-) że nie da to automatycznie 1go ( jako że do ostatniego nie dał ) ide złożyć wniosek do sądu o alimenty . No i zobaczymy . bo póki co okazuję jakąś chęć widywania jej . Bo już planuje spacer w czwartek .
 
hejka.

Milena ja bym chyba zdzielila chlopa za takie farmazony.. a do USC uznac dziecko.. na zlosc gadowi czasu bym akurat nie miala.


@ dostalam. Boli mnie wszystko. nawet wlosy.. a humor mam taki ze przyłozyc moge za spojrzenie ;/

Pogoda jakas lipna. Wieczory takie chlodne sie robią ze masakra. w sobote i niedziele Biesiada Miodowa u nas. :D chlopaki poszaleja na imprezie :D
 
reklama
Do góry