reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Heja :)

Papitka butki sliczne.
Ja jestem w trakcie poszukiwan dla O, bo ma jedne ale znając swego syna musi miec drugie, na zmiane. wyjsciowe ofkors.
F na szczescie buty ma, w tamtym roku dostalam od kuzynki za duze na mlodego. w tym roku akurat są na jego stope :)


Papitka, Madzialena super teksty dzieci :)

O i F tez potrafia walnąć coś ciekawego, ze osmarkac sie mozna :)

moja noga juz prawie zdrowa. stawac na nią dam rady, ale jak posmigam caly dzien to noc mam z glowy, bo tak pulsuje ze spac nie moge. No ale wez siedz i odpoczywaj, jak ja nie umiem.

A my w niedziele jedziemy do Torunia. Chlopcy juz zyją wyjazdem, bo po drodze mamy Warszawe odwiedzić, specjalnie dla Oskara. Zoo, stadion i inne takie.... O z wrazenia gorączki dostanie :)
 
paulina czekam ciągle :wściekła/y:

Renata oj wiem co to ból nogi:tak:

A za buciki dałam 60 zł jak na dzieciece to bardzo mało. A są stabilne i bardzo cieplutkie bo takiego misia jak widać ma po same paluszki.
 
RENATA milego wyjazdu!!!

Kurde a ja mam depreche. W naszym aucie zapalilo sie ostrzezenie.. i modle sie zeby to byl czujnik bo jak nie to za remont silnika wyplujemy 4 tys PLN :mad::mad::mad::mad:
 
Hej

Kiepska nocka za mną. Kręciłam się z boku na bok, zasnąć nie mogłam. Jak już zasnęłam to za chwilę znów się budziłam:baffled:

Paulina oby to tylko kontrolka&&&&&&&&&

Papitka fajne butki:-)

Renata udanego wyjazdu:-) i fajnie, że stopa już lepiej
 
renata udanego wyjazdu, oby pogoda dopisała:)
papitka oby @ się pojawiła:) Ja też czekam brzuch to już ze dwa dni mnie masakrycznie boli;/
paulina oby ten wydatek na silnik nie musiał być konieczny:/
asik to dobrze że po zapaleniu u synka juz nie ma śladu:):)
U nas dzisiaj tak słonecznie:) W końcu:) zaraz małego budze i musimy iść do kontroli do lekarza, już mam dosyć siedzenia w domu:)
Miłego Dnia:)
 
Czeeeeeść.!
Jestem u K., niedługo idę do domu. W sumie to się nic u mnie nie dzieje. Melduje się, że o Was pamiętam ;3 zdjęcia butów Wici nie wrzucę, bo nie chce mi się lecieć na dół, a w internecie nie ma nigdzie, albo nie umiem szukać ;P
 
reklama
Hejka

Papitka super buciki :-) a okres ci sie spoznia czy jak? :-)
Paulina oj coraz blizej wyjazdu :-)


u nas oki, dzis ladnie ale zimno na dworze :/ no ale co sie dziwic, polowa listopada juz prawie :szok::sorry: starszaki w szkolach a ja sprzatam w mieszkaniu pomalu :p
 
Do góry