reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

moje porody także były ok .;D
Natalia 6h partych 10 min .
Zuzanna , hm na porodówce byłam 10 min i już była Zuzia , od pierwszego skurczu poród trwał 3h , wyszła na jednym skurczu :)
 
reklama
Lenati to nieźle!! Naprawdę super :) zadam może głupie pytanie.. rodziłaś Natalię 6 h i tyko 10 min bóli partych. A te pozostałe godziny to po prostu są skurcze regularne tak?
 
Młode mamy są fajne :p kupa energii na czym korzysta dzidziuś. Potem masz 30 parę lat i dziecko odchowane. Ja co prawda mam 26 lat i rodzę w listopadzie, więc już nie taka młoda, ale nie wyobrażam sobie pierwsze dziecko urodzić w wieku np.35. Dla mnie to już nie jest czas na rodzenie pierwszych dzieci. Wtedy moje będzie miało 9 lat i już nie będę prawdopodobnie zakopana w pieluchy. Ale to tylko moje zdanie :) Asica to Ty już dosłownie na wylocie, jak się czujesz? :) masz jakieś obawy?
 
Ja swojego pierwszego synka urodziłam mając 17 lat,córkę mając 21lat,trzeciego synka w wieku 25 lat i teraz będę rodzic mając 26 lat
 
Ewelka20. Zazdroszczę ;). Ja urodziłam synka mając 18,5 lat i chciałabym drugiego szkraba bo Kuba ma już 4 latka. Ale niestety nie mogę sobie na to pozwolić.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
reklama
Hej dziewczyny:)

Witam nowe mumusie:) Magda mama 5,5letniego Piotrusia :) Synka urodziłam szybko bo cała akcja trwała 30 min, za to bóle krzyżowe dały sie we znaki i to bardzo, zaczęło się o godz.23 a urodziłam o 2.30 w nocy:)

Co do aktywności fizycznej to ja nie ograniczałam sie w niczym dobrze się czułam to dlaczego miałam sobie odmawiac długich spacerów, nawet do lasu chodziłam na grzyby przez cała jesień :)

U nas po staremu, P. przestał chorować odkąd stwierdzono u niego alergie na roztocza kurzu domowego. tzn łapie katarki ale od razu wtedy podajemy syrop i krople przeciwalergiczne i pozniej jeszcze przez tydzień po ustąpieniu objawów i przechodzi szybko:) Do tej pory zaleczaliśmy czym sie dało i kończyło się zapaleniem oskrzeli ;/;/

happymum ogromne gratulacje:) a jak Dennis sie czuje w roli starszego brata?:) Zdrówka dla was
patuśka nie wiem czy mnie pamietasz:) u nas podobnie i nawet juz mój D. coraz częściej mówi o drugim dziecku, z jednej strony strach a z drugiej najwyższa juz pora, synek ma prawie 6 lat i przydałoby mu sie rodzeństwo:) Póki co chcę jeszcze troche popracować, mały praktycznie we wszystkim jest samodzielny i myśl o tym że znów zaczęłoby sie wstawanie po nocach mnie przeraża:)

Pozdrawiam
 
Do góry