reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziewczyny jaki wózek kupilyscie albo jaki macie w planach kupić? Kompletnie nie mam pojęcia jaki wybrać, jest ich za dużo, a nie wiem jaki przyda mi się na zime tak jak i na późniejszy czas, chociaż nie wiem czy to ma znaczenie.
Wiele osób mi mówi, ze gondolkę nie opłaca się na zime bo i tak nie bede korzystać.
Termin mam na polowe stycznia, wiec chciałabym się was poradzić. Może macie jakies swoje typy bądź już jakies przetestowane.
Ja właśnie postawiłam na Maxi Cosi Zelia - generalnie zależało mi na dwóch rzeczach. Ma być lekki i kompaktowy. Mieszkam na 4 piętrze bez windy, więc wózki nawet 13kg to już dla mnie za dużo, a większość takich jest lub cięższych. Kompaktowy, bo sporo jeździmy na wieś i musi się mieścić do auta. Generalnie brałam pod uwagę wszystkie 2w1, gdzie gondola zamienia się w spacerówkę, np. Chicco Urban :)
A że była okazja to wzięłam ten. Jest naprawdę lekki, waży 9.5kg, składa się dwoma ruchami i można go nieść pod pachą. Zobaczymy jak wyjdzie w użytkowaniu, ale rodzę w grudniu i nie wyobrażam sobie do wiosny wózka nie mieć [emoji23]
Jedyny minus, że gondola jest dość mała, więc jeśli maluch będzie szybko rósł, to szybko się przeniesiemy na spacerówkę, bo rozkłada się na płasko :)
 
reklama
Ja mam nadzieję, że urodzę chociaż troszkę wcześniej, tak około 12... byle się w brzuchu nie rozgościła za długo. Na święta bardzo bym chciała już w miarę funkcjonować...
Moj termin był na 9 grudnia a urodzilam 18..w 41+2 synek teraz miał byc z 21 kwietnia a urodzil sie 30 kwietnia tez w 41+2 :)
 
Dziewczyny jaki wózek kupilyscie albo jaki macie w planach kupić? Kompletnie nie mam pojęcia jaki wybrać, jest ich za dużo, a nie wiem jaki przyda mi się na zime tak jak i na późniejszy czas, chociaż nie wiem czy to ma znaczenie.
Wiele osób mi mówi, ze gondolkę nie opłaca się na zime bo i tak nie bede korzystać.
Termin mam na polowe stycznia, wiec chciałabym się was poradzić. Może macie jakies swoje typy bądź już jakies przetestowane.
A moze sie machnelas i mialas napisac ze spacerowki sie nie oplaca na zimę?? Dla noworodka to tylko gondola. Ja mialam nosa i szukalam z dużą gondola.. Postawilam na adamex barletta i cale szczescie bo urodzil sie maly 56cm i 4.5kg. Teraz nie ma 4mcy jeszcze a juz wazy 8kg i ma 70 cm. Juz siega glowka i stopkami końców gondoli.
 
Nie, właśnie gondolki podobno się nie opłaca bo przez zime nie zdążę skorzystać. Mieszkam w mieście i nie zamierzam siedzieć cała zime w domu
 
Nie, właśnie gondolki podobno się nie opłaca bo przez zime nie zdążę skorzystać. Mieszkam w mieście i nie zamierzam siedzieć cała zime w domu
Z maluchem trzeba wychodzić, zima czy nie zima. Nie wyobrażam sobie siedzieć tyle czasu w domu :O Naprawdę warto kupić gondole, zwłaszcza, że na wiosnę dalej będzie w użytku. Możesz nawet używaną, a później porządną spacerówkę :)
 
Nie, właśnie gondolki podobno się nie opłaca bo przez zime nie zdążę skorzystać. Mieszkam w mieście i nie zamierzam siedzieć cała zime w domu
Jak to nie zdążysz skorzystać? Na spacery czy cokolwiek załatwić czy na głupie zakupy nie będziesz chodzić? [emoji6]
Gondola jest konieczna dla takiego malucha [emoji6]
 
reklama
Czy są tu przyszłe bądź już mamy młodziutkie.
Wiek od ..... do26.
Ja obecnie 28 lat drugie dziecko w drodze... Pierwsze(córka) ma już 9 lat... Miałam niecałe 19 lat jak urodziłam corke i dałam rade wiek nie ma tu nic do rzeczy tak naprawdę to można mieć i 15 lat i wychować dziecko
 
Do góry