reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dziękuje wszystkim :-)
ilona172 - Tzn. od początku mówiliśmy że gdy będzie synek będzie Alanek, a gdy córeczka to Amelka :-) Ale jest synek :-)

U mnie po Wigilii dopiero teraz :-)
Ci co chcieli jechali wcześniej, reszta rodzinki poszła sobie jakieś 20 min. temu :-) Jestem wykończona, zaraz po kąpieli padnę na wyrko. Jutro kolejny dzień...
Dobranoc :-)
 
A ja dopiero dzisiaj.
Pragnę złożyć Wam życzenia.
Miłości, zdrowia, powodzenia.
Żadnych smutków, samych radości.
Bardzo dużo, dużo gości tyle samo cierpliwości.
A samotnym mamom powodzenia w ponownym szukaniu miłości.
Po prostu życzę Wam wesołych Świat.
 
Witajcie.
Ja miałam swieta pełne wrazen. W wigilie gdy wracalismy z wigilii samochód nam sie popsół 40 km od domu, ale jakos dojechalismy. Potem uparłam sie zeby isc na pasterke, ludzi była masa, miejsc do siedzenia brak i tak po 10 minutach stania musieli mnie prowadzic do wyjscia i stałam na polu, ale do konca pastrki nie dotrwałam eh..., a wczoraj był dzien lenistwa i obżarstwa, dzis juz tylko dzien lenistwa nie mam zamiaru zbyt duzo jesc bo nawet głodna nie jestem.
A jak byłyscie w ciazy to miałyscie jakies kołatania srca bo mnie od pasterki cos takiego sie dzieje ze stoje dłuzej niz 10 min i odrazu serc mi wariuje...
 
Umi mi kołatanie serca pojawiło się od początku grudnia- czyli w 9 miesiącu dopiero.

Ja całe święta spędziłam leniu****ąc :-). W wigilie zjadłam śledzika, wypiłam barszczyk i to wszystko. Później przez calutką noc mała tak obijała mi się w brzuchu, że miałam wrażenie jakby śledzik jej zaszkodził ;-) Jakoś kompletnie nie mam apetytu, ciągle bym tylko coś piła, ale podobno przed samym porodem to normalne.
 
Black skoro mówisz ze dopiero w 9 miesiacu tak miałas to ja pewnie mam uczulenie na swieta. Jesli o picie chodzi to ja od 3 dni tylko bym piła ale to pewnie przez jedzonko bo na swieta sobie nie załuję dopiero dzis spasowałam i na kompociku jestem:-)
No to widze ze twojej małej to sie wcale nie spieszy. Ale ty chyba dobrze bo przynajmniej mogłas sobie pojesc, a tak gdybys karmiła to miałabys post:-) Juz niedługo zobaczysz swoją kruszyne życze ci tego:-)

A ja ide teraz psa wyprowadzic bo mi piszczy cały dzien eh musze sie troche poruszac, bo corz gorzej ze mna.
 
Hej Kochane!

Odnalazłam się :D znalazłam troszkę czasu by wrócić na forum.
Jadę dzisiaj do pracy na nockę, za siostrę, wpadnie parę złotych ;)
Wiki zostaje z dziadkami i z siostrą w domku.

Jak brzuszki po Świętach? pewnie najedzone? hehe

ja troszkę pojadłam więc myślę, że w pracy dzisiaj zrzucę co nieco :) przydałoby się
 
reklama
Do góry