reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Maadzia - dzieki ;* hmm... czyli jednak u mnie ten czop sobie siedzi - chyba :) serio juz mam dosc - nawet mi sie juz myslec nie chce;)
BlackWizard - teraz to i ja bym sie napila coli... Od kilku dni mam juz brzuch opuszczony i maluszek nie uciska na zoladek = brak zgagi ;o)
umi2 - dzieki... zawsze fajnie poczytac cos milego... az sie serducho usmiecha ;o) ja zawsze zachodzilam sie ze smiechu przy takich nierownosciach... fajne uczucie..
 
Black - Pamiętam pierwsze szczepienie mojej cóci, płakałam razem z Nią i tak bardzo było mi żal, że cierpi. Na szczęście przy kolejnych było lepiej no po każdym szczepieniu nie miała gorączki ani nic. Musisz być silna w takich momentach.
Super ubranko reniferka.

dorom - Musisz koniecznie zadbać o siebie, żeby przez tę anemię i tarczycę nic Dzidzi się nie stało.

A z tą zgagą bywa różnie. Mi ogólnie nic nie pomagało i to była chyba największa zmora w trakcie mojej ciąży. Co jedynie jak troche pochodziłam po pokoju to mi na chwilę przechodziło.

Kupiłam dziś Klaudii wreście kubek niekapek. Zobaczymy kiedy nauczy się sama z niego pić.

Mastrugala - Witaj na forum. Zapoznaj się z regulaminem i pisz z Nami jak najczęściej.
 
Ostatnia edycja:
BlackWizard hehe zobaczymy , przyjdzie na mnie czas. ;)
umi2 No to przeprowadzka pełną para . A mieszkanko wynajmujecie czy kupiliście? Ja już się nie mogę doczekać kiedy ja będę takie zakupy robić. ;)
krystynka88 No mi narazie przestało lecieć. Skurcze mam leciuteńkie a co u Ciebie? ;>
 
Witam z rana.
Dzisiaj pobudka o 6. Justynce spać się odechciało i stwierdziła że Mareczka też obudzi. No i obudzila. Teraz sobie dzieci siedzą. Noc w miarę dobra. O 21 Mareczek zjadł 210 ml mleka z kleikiem. Potem po 3 zjadł 180 ml mleka z kleikiem i pewnie jeszcze by spał gdyby nie Justynka.
KRYSTYNKA Nie dołuj się. Masz czas do 41 tygodnia a jak nie to powinni coś robić.
MASTRUGALA Witaj. Zapoznaj się z regulaminem.
UMI Jak zakupy? Udały się?
 
Dzień dobry ;)
Co tam u was. ? U mnie dobrze chociaż nie wyspałam się w ogóle. Dziś prawdopodobnie mam wizytę u gin. ciekawe co mi powie. ;)
krystynka88 żyjesz. ;)?
 
Witajcie
Ja lece zaraz do szkoly straszie mi sie nie chce i przeraza mnie fakt ze z niczym nie moge zdazyc, na nic nie mam czasu i nie mam nawet jak sie pouczyc bo zawsze cos...

krystynka88 Oj tak uczucie genialne, zawsze sie zastanawiam co on tam w tym momencie robi A jak sie czujesz?
panistepelek Ja to jestem nie czułą matką bo chyba bym nie płakała z dzieckie przy szczepieniu za to padłabym jak długa:-p nienawidze igiel nawet jesli nie kłują one mnie.
Maagda_ Takie zakupy sa super byleby kasa nie odpływała...:-p a mieszkanko wynajmujemy ( kawalerka )
EWI44 A mareczek gdy go Justynka budzi to płacze czy jest zadowolony i chce sie bawic?
A zakupy owocne dzis maja przywiesc nam lodóweczke i pralke.
 
Umi2 no właśnie a problem zawsze jest z kasą . ;P ale chyba na takie zakupy kasy nie szkoda, lepiej mieć swoje niż pożyczone. ;) to widzę ze zakupy się udaly. ;)
 
reklama
witam z rana...to pierwszy moj post tutaj czytam was troszke i postanowilam cos klepnac...ciezki dzien dzis u mnie o 4.00 maly zrobill mi pobudke bo zgladnial,wstalam i tu niespodzianka @ sie przyplatala,brzuch boli,glowa peka jemu sie spac odechcialo...masakra.A dzis jeszcze do lekaza ide z Darusiem do ortopedy bo nuzki ma krzywe i boje sie zeby nic nie wymyslila rechabilitacji jakiejs albo czegos,jak mozecie to trzymajcie kciuki jak wroce to dam znac jak poszlo...myslalam ze spcerowke wyciagne bo z tym wielkim wozkiem do autobusu nie wejde to deszcz musial zaczac padac...ach...i jescze M mi wraca dzis z delegacj,pięc dni sie nie widzielismy,myslalam ze jakies male przytulanko dzis bedzie to ta @ musiala sie przypaletac...wszystko sie sprzysieglo przeciwko mnie...
pozdrawiam
 
Do góry