reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

agus ale my rozmawiamy o szarych ludziach takich jak ja czy ty, nei siegajmy juz do tego typu przykladow.... Ja osobiscie nie chcialabym mieszkac w centrum zadnego miasta, na obrzezach mi dobrze :) a idealem byloby mieszkanie w malym miasteczku tak 70-80 tys. w jakim sie wychowalam, bo w takich duzo wolniej ludzie zyja. Sklepy w sobote sa czynne do 14 a w niedziele pozamykane w ogole i ludzie maja czas na siebie, na rodzine bo tak organizuja zakupy itp zeby zdazyc i maja duzo czasu dla siebie, w warszawie to od pn do soboty do 21-22 w niedziele do 20 i ludzie zamiast spedzac w niedziele czas z rodzina jezdza po sklepach...Pracujac tez mozna miec satysfakcje ze sie cos zrobilo, np. architekci ze zrobili dobry projekt, lekarze ze uratowali komus zycie lub ze w swoim zawodzie osiagnelo sie cos waznego. Dla mnie np taka satysfakcja jest bardziej zadowalajaca niz to ze urosly mi marchewki, ziemniaki i ze ja sama je osobiscie wykopalam....ale to dla mnie - osobiscie. Kazdy robi co lubi.

magdazuzia witaj :)
 
reklama
10 dzieci <wow> szacuneczek :) masz racje, kiedys bylo inaczej, ludzie mieli wiekszy szacunek do instytucji jaka jest malzenstwo, teraz staje sie coraz mniej wartosciowe.....ludzie nie staraja sie walczyc o nie gdy nadazaja sie problemy i kryzysy poprostu sie rozchodza do nastepnych partnerow...
p.s. moj maz jest 12 lat starszy ode mnie :D
 
ja od 1 sierpnia ide znów na korki z matmy- zaczne przerabiać to,co będzie w 3klasie,zeby mnie niczym ten babsztyl nie zaskoczył ;-) a ostatnio mnie naszło i robię (SAMA Z SIEBIE..BEZ PRZYMUSU:-D) notatki z WOSU,żeby później mieć z czego się do maturki uczyć :-)

ps.moja matematyczka też się wydawała młoda i nowoczesna..i też ma naszą klasę:-) takie są najgorsze,hihi:eek:
 
wy się przejmujecie gdzie mieszkać...ważne że jest gdzie i żeby tylko z ukochaną osoba później się ułoży...

A tak apropo witam;):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MAGDAZUZIA WITAj NA forum.. Udzielaj się w miarę możliwości.

no i temat wsi może już odpuścicie? Co? AGUŚ Cały czas pisze to samo. Uważa że chcemy ją zniechęcić do życia na wsi. Przecież tylko temat się rozwinął i każdy powiedział swoje zdanie i na tym trzeba skończyć bo dalsze ciągniecie tego tematu nie ma już sensu.
NIKODEM No właśnie. Nie ważne gdzie, ważne z kim. A tak z innej beczki mam nadzieję że wiesz że trzeba edytować posty żeby niepotrzebnie nie nabijac.
 
Ostatnia edycja:
tez mysle o pedagogice, marzy mi sie psychologia ale to chyba nie w moim zasiegu a pedagogika tak jak Paula spacialna-resocializacja choc po tym raczej mala kasa ale to tez mi sie juz od gimnazjum marzy. Choc nie wiem teraz czy jest sens isc ogolnie na pedagogike teraz jest tyle z tego specializacji ze zazwyczaj szukaja akurat w tym kierynku choc z tego co piszesz paula3 to wczesnoszkolna jest. Jeszcze mam rok na zastanawianie w sumie to nie ale w odpiwednim czasie podejme decyzje:-p

ja jestem na profilu psychologiczno-pedagogicznym
 
Ostatnia edycja:
nikodem ewi a ja sie nie zgodze, wg mnie wazne gdzie... uwierzcie mi, ze mieszkanie z rodizcami bardzo psuje zwiazek... gdy oni sa klotnie sa o wszytsko, sam stres i nerwy, jak ich nie ma - przykladne malzenstwo, bez klotni i sporow. u nas bardzo sie popsulo jezlei chodzi o nasze relacje i relacje z rodzicami, wiec wcale to tak nie jest, ze nie wazne gdzie, bo to dosyc istotne :) ale mowa bylo o wsi i miescie :)
 
Ja kiedys obiecałam zdjecia z chrztu i dzis kilka wstaie nie nadrobie was bo mi nogi do tylka wlaza bo robiłam ogórki kiszone... co prawda tylko 30 słoików nie tak jak za starych dobrych czasów gdy nie schodziło sie ponizej 150... ale odrwanie sie od ogórków i latanie do małego dało mi w kosc... i w sumie jeszcze zostało i zalac je woda ze studni... Heh mieszkam w miescie a preferuje ogórki kiszone zalane wodą wsiowa:-p przewrotowiec ze mnie no ale cóz tyle lat na wsi odbiło przyzwyczajenia do pewnych rzeczy:-D
Polna a my piosenki wspolnej nie mamy bo mój Tomek kocha techno a ja slucham rocka... ale rozpływam sie przy piosenkach zespołu Bullet for my Valentine a szczególnie "All this think I hate"
 

Załączniki

  • IMG_9617.jpg
    IMG_9617.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 46
  • IMG_9657.jpg
    IMG_9657.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_9712.jpg
    IMG_9712.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 48
Umi- świetna fryzura i ten kolor. Rozjaśniałas wcześniej włosy??Chciałam własnie taki odcień. Wiesz jaka to farba??
Kacperek to słodziaczek:)
 
reklama
Kinga MZ Właśnie ja tak samo jak Ty nie wyobrażam sobie centrum..Też uważam że ludzie muszą mieć czas dla siebie a nie tylko zakupy.. i to jest właśnie chore że ludzie w takim pośpiechu żyją i nieraz zapominają o bliskich i o tym co w życiu jest naprawdę ważne...:-)
Nikodem18 Witaj :-D Udzielaj się...
EWI44 Jakbyś czytała dokładnie posty to byś zauważyła że nie pisze tego samego bo w każdym jest coś innego...ale to tylko szczegół...Poza tym to jest forum..mogę pisać o czym mi się podoba... Jak dziewczyny pisały kilka dni jedno i to samo w kółko i ja nie miałam zdania na dany temat i nie mogłam się wypowiedzieć to nie robiłam komuś głupich uwag...Jak ktoś chce rozmawiać na jakiś temat to niech rozmawia... Jak masz jakiś lepszy temat to prosze bardzo ..wymyśl i zacznij... A nie mów innym że maja nie gadać na jakiś temat....Bo to trochę śmieszne....
Umi2 Super zdjęcia... i Ładna fryzurka
matosia mam podobne zdanie ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry