reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej u mnie straszna pogoda zimnooo.. :dry:
Łucja śpi ale co chwile przekręca się na brzuch ;)

elwiwas Twój były wie, że jesteś w ciąży?
AguśZakochana bidulka .. znam ten ból. ;**
 
reklama
Hej u mnie straszna pogoda zimnooo.. :dry:
Łucja śpi ale co chwile przekręca się na brzuch ;)

elwiwas Twój były wie, że jesteś w ciąży?
AguśZakochana bidulka .. znam ten ból. ;**


Maagda- tak, tak wie... Ale pierwsze (jak dobrze pamietam) trzy tygonie nie powiedzialam mu, jak mu powiedzialam to od razu, ze nie urodze tego dziecka... Teraz jestem we Wloszech wiec mamy ze soba jedynie kontakt przez GG ale codziennie pisze jak sie mamy, czyjemy... Wiec nie jest źle :happy2:
 
artystka no to czekam do 18-tego zeby sie dowiedziec kto tam u Ciebie mieszka:-)
agus no faktycznie masz pecha i wypoczywaj a co ciezarnej sie nalezy:-)
Magda Miki tez mi sie zazwyczaj przekreca na brzuch a jak byl maly to na brzuch ryczal jak opetany:confused::dry:

A ja jestem po probnej maturze z matmy moze jakos idealnie mi nei poszlo ale myslalam ze bedzie trudniejsza.
 
Witam :)
Dziś byłam u dermatologa na te moje okropne liszaje, krosty i dała mi maść. I powiedziała że powinna pomóc, a jeśli nie pomoże to będzie śliczna dziewczynka i zaczęła się śmiać hehe ;)

Jutro ide na małe zakupy, bo powiało syberią na dworzu i musze sie zaopatrzyć w ciepłe dłuższe bluzki bo te co miałam wczesniej do bioderek teraz są do pępka ;) mało tego są ciasne i nie wystarczają mi :p

Kupiłam sobie troche przypałowe buty, te takie jak kapcie tylko do łydki ale grube i ciepłe :D i grubą kurtke jak byłam we Włoszech a teraz trzeba ciepłą czapke kupić i dłuższe bluzki :)

kolia zastanawia mnie coraz bardziej co tam we mnie rośnie bo wieczorem jadłam ogórki i przegryzałam czekoladą (?) zjadłam ze 2 kg jabłek i kisiel i wypiłam mleka 2 szklanki...
A dziś cały dzien malutko i skromnie i znowu aż do wieczora, znowu głodna jestem :p


A teraz spadam bo jutro czekają mnie male zakupy i później spotkanie z tym dobrze zapowiadającym się facetem (chociaż nie wiem czy taki facet bo sie nadziębił i jęczy jakby rodził :p)
 
artystka - I jak tam po zakupach? Wzbogaciłas sie w coś fajnego.

kolia - Ja tam ciesze sie, że nie musiałam obowiązkowo pisac matury z matmy.

U mnie dziś zimno i wieje ale i tak na godzinkę wyszłam z córcią na dworek. A jaka u Was pogoda?? Bo ponoc w niektórych rejonach to i snieg był dziś.
 
milejj lektury hehhe :pP

DZIEWICA POSPOLITA - Roślina krótkotrwała, wymagająca szczególnej pielęgnacji. Chętnie poddaje się flancowaniu.

STARA PANNA - Roślina długotrwała i pnąca, czepiająca się wszystkiego i wszystkich. Żyje w miejscach odosobnionych nie wiadomo z kim.

KOCHANKA - Roślina kwitnąca pasożytnicza z gatunku motylkowatych.
Z uwagi na duże koszty w naszych warunkach trudna do hodowli domowej.
Rozkwita nocą.

ŻONA - Pożyteczne zwierzę domowe, pociągowe, bardzo nerwowe,
ale wytrwałe. Żywi się odpadkami, w hodowli domowej bardzo opłacalna
przynosząca duże korzyści.

ROZWÓDKA - Należy do owadów występujących w dużych ilościach,
znana w przyrodzie pod nazwą szarańcza. Samiczki pozostawia w spokoju,
samców niszczy od korzenia. Czyni szkody w ubraniu zwłaszcza w kieszeni.

WDOWA - Wierzba z gatunku płaczących, szybko próchniejąca.

KAWALER - Ptak przelotny, dzieci swoje podrzuca innym i wówczas zmienia miejsce pobytu. Jest trudny do chwycenia w sidła.

STARY KAWALER - Grzyb jadowity o gorzkim smaku. Żyje przeważnie sam lub w symbiozie z purchawką pospolitą

MĄŻ - Zwierzę domowe z gatunku leniwców. Ze względu na dużą żarłoczność
w warunkach domowych przynosi duże straty. W hodowli nieopłacalny.
Pochodzenie – skrzyżowanie trutnia z padalcem.
 
Witam wszystkie.

Jutro mam termin miesiączki, jednak mieliśmy z narzeczonym mały wypadek przy pracy, i wczoraj juz zrobilam test ciążowy bo nie mogłam wytrzymać. Najpierw wyszla jedna kreska jednak po jakiś 15 minutach dostrzegłam drugą bardzo bardzo bledziutką. Wiem że po 5 minutach powinno się wyrzucić test ale tak strasznie się ucieszyłam jak zobaczyłam tą drugą kreskę, i dalej żyję tą nadzieją chociaż wiem że znikomą.....Na razie czekam do jutra czy przyjdzie @, a jak nie to koło niedzieli zrobię test......jestem młoda tak jak Wy bo mam 20 lat, ale bardzo chciałabym mieć maleństwo mimo że nie staraliśmy się nigdy o nie tak w pełni.
Mogę u Was przekoczować? a jak sie okaże że będę mamą to zostanę na dłużej;-)
 
AQUARELKA witaj. No jasne że możesz :-) po to jest forum. Nie stresuj się tak tylko odczekaj trochę. Skoro chcesz żeby kolejny test wyszedł pozytywnie to tego tobie życzę :-)
SYLCIA Dobre to :-)
 
reklama
Aquarelka mi sie wydjae, ze ten tes nie jest wiarygodny:tak:mialam identyczna sytuacje jak Ty.. myslalam, ze jestemw ciazy, do tego okres sie spoznial.. zrobilam test, wyszla jedna krecha, a po 10 min patrze a tam druga widac.. uwierz mi jak sie jest w icayz to druga kreska wychodzi prawie natychmiast po tej pierwszej.. jak ja robilam swoj jak juz bylam w ciazy z corka to jedna krecha po drugiej sie pokazala.. tak jak nasiakal pasek.. wiec ja radzialabym Ci sie nienakrecac, bo mozesz sie rozczarowac.. Ale zycze Ci, zeby @ nie przyszla:tak::-)skoro chcecie dzidziusia..:tak:
Syclia niezle:-D
 
Do góry