reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

madzia Boze a Ty nie masz geby,zeby sie odezwac powiedz ,ze nie bedziesz tam chodzic bo sie czujesz niekomfortowo i juz zreszta gdyby mi chlopak wybieral ginekologa to bym chyba padłao_O.Co do usg ja jestem zdania ,ze nie powinno sie Go wczesnie wykonywac serduszka moze jeszcze nie byc widac.Zreszta po co zakladac najgorsze ,ze cos jest nie tak z dzieckiem? na tym etapie na prawde nic nie wypatrzy.No chyba tylko tyle czy sa bliznieta itp:D
 
reklama
mnie chodzi głownie o to ze skad on moze wiedziec bez usg czy wszystko okej z dzieckiem, nie wie czy bije serce czy nie. A wg mnie wazne zeby to sprawdzic. Racja zebym sie nie sugerowala nikim, ale ciezko jest bo oni na mnie wymuszaja tamtego lekarza i to bardzo stawia mnie w zlej sytuacji bo musze powiedziec " nie"

niestety jest za wczesnie aby zobaczyc cokolwiek na usg Jak mowilam bedzie widac plamke malenka i serduszka niestety nie bedzie jeszcze widac :( Musisz poczekac jeszcze kilka tygodni :( WIem ze kochana chcialabys juz wszystko wiedziec i zobaczyc ale niestety trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i przede wszystkim mysl pozytywnie :))
 
MADZIA Musi być conajmniej ósmy tydzień, choć nie zawsze wtedy wykrywa ciążę. W dziesiątym tygodniu napewno już coś byłoby widać dlatego nie musisz frustrować się tak tym.
sprzęt do usg musi być naprawdę dobry by wykrył bijące serduszko w takim wczesnym okresie ciąży
 
mazia mi klawiatura sie zacina cos i z jedna reka tez sie zle pisze teraz 2 zabawiam mala):) w czwartek ide do hirurga bo po ciazy mam przepukline ;/ mam nadzieje ze operacji nie bedzie :(((

a co do tego lekarza to zmien go proste wmagasz bo placisz i tyle ja mialam 3 lekarzy w ciazy jak poszam do gn to odrazu zrobila z miejsca mi usg potem misko - myslalam ze fajny ale pomlka i na sam koniec 35 tydz przeszlam do pani ordynator z spitala mojeo zajebisa babka za kazddyym razem usg ktg i przyjmuje w tym samym gabinecie co misko tylko w inne dni super babka wizyta 30 min i wychodzisz o wszystkim poinformoewana na nfz ona tez mnie operowa i bardziej sie mna opiekowali w szpitau jk sie pytaja o learza prowadzace b u nich to sie liczy
a ha i polecam wam usg 3 i 4 d:) super pamiatka filik dostajecie i widzicie dokaldie calego dzidziusia ja plakalam jak bobr z moim - zrobil mi w maju taki prezent na urdziny :pi sie dowiedzielismy plci bo potem na zadnym innym nie chciala pokazac krocza:p
 
Ostatnia edycja:
O ja pizdze... co Wy gadacie,ze w 7 tygodniu na usg nie widac ciazy???Widac pecherzyk ciazowy...ja w 5 tygodniu jak poszlam do szpitala na wizyte bylo widac...

Madzia nnie przejmuj sie ja chodzilam do jednego z najlepszych ginekologow w poznaniu do marka daniela pamietaj gabinet jak z muzum,wizyta stowka,kazde badanie prywatnie usg tez...okazalo sie ze rekawiczki i wzierniki uzywa bez deynfekcji,a rekawiczki jednorazowe myje pod kranem w mydle w plynie dopiero za 3 wizyta to zauwazylam i zmienilam lekarza,a wielki pan dyrektor szpitala i ordynator...myslalam,ze sie po beltam:baffled::baffled::baffled:...a na koncu okazalo sie ze w swoim przed potopowym gabineciku przeprowadza aborcje:baffled::baffled::baffled: smiec .... wiec lepiej zdaj sie na siebie...ja sie zdalam i tylko dlatego znalazlam wporzo gina...

jestesanilkiem ja mieszkam na lazarku,ale w razie "W" zapraszam do siebie na jakas herbatke albo wogle pogadac,w koncu nie ma to jak mloda mama z mloda mama:-)
 
Hello Mlode Mamuski...

Potrzebujemy pomocy...otoz moje dzieci nie chce siadac na nocniczku i robic siusku...wygina sie na wszystkie strony,drze sie nie milosiernie i ucieka... Moze Wy macie jakies swoje sposoby by nuczyc Gadzine siusiania do nocniczka???:confused:
 
jestesanilkiem ja mieszkam na lazarku,ale w razie "W" zapraszam do siebie na jakas herbatke albo wogle pogadac,w koncu nie ma to jak mloda mama z mloda mama:-)
no jasne ze wpadne, jak nie przed to po porodzie ;)... coraz mniej chodze, spac wogole nie moge - tak mnie bola biodra, i dol brzucha jak chodze czy sie przekrecam w nocy ze to masakra.... a juz nic nie mowie o plecach... jezu jak ja nigdy w zyciu nie wazylam wiecej niz 45kg max (przed ciaza 42kg) a teraz 52 kg i juz siadam, to co bedzie za 2 miechy??.... chyba skoncze w lozku :zawstydzona/y::no:

jedno pytanie mamuski ;): czy wy w ciazy tez czujecie/łyscie takie klucie od pepka po cipcie ??... bo mnie to czasami tak kluje od pepka az tam na dol ze łooooooh...
 
hej
sorki laski za nieobecnosc ale jak mężu w domu to raczej do kompa nie podchodze bo szkoda mi czasu tak rzadko sie widzimy....

madzia-zgadzam sie z firanką....moja pierwsza ciąza pokazala sie na usg w 6 tyg a obecna w 5....juz widac pecherzyk a bijące serduszko jakos ciut pozniej chyba 8-9....nie jestem pewna.....i zmien gina jak pisza dziewczyny ty masz sie czuc uniego komfortowo a nie jak na tureckim kazaniu..:/...

co do jedzienia tez sie nie wypowiem bo moje dziecie wciąga wszystko juz od dawna..
 
Madzia zmien lekarza - tyle na ten temat:wściekła/y: to jakas masakra.. nie sluchaj tesciowej, faceta.. To Twoje cialo, a nie ich.. Tobie nie odpowiada.. a w ciazy to podstawa zeby miec dobrego, zaufanego learza, ktorego mozna o wszystko zapytac:tak:a nie mozesz isc do swojego??przeciewz nikt Ci za to glowy nie urwie:tak:
A ciaze zoabczylabys na USG:tak: Az jestrem w szoku, czemu on nie spojrzal.. Ja w tak wczesnej ciazy mialam robie USG dopochwowe..:tak::-)wiec jestem w szoku

jestesaniolkiem kurcze ja Ci nie pomoge, bo nie pamietam juz:zawstydzona/y:ale moze tez tak byc, ze dzidzius uciska.. albo moze cos ze spojeniem łonowym.. Moze inne mamy, ktore przerz tpo przeszly niech sie wypowiedza:tak:
 
reklama
Firanka u mnie podzialala nagoprda za kazde siusiu:tak::-)wiem, ze brzmi to jak przekupstwo ale podzialalo:-) kupilam Lenie naklejki i za kazde siusiu dostala jedna naklejke a za kazda kupke dwie:tak::-) nawet 2 tyg nie minely i zapomniala o naklejkach a siusiu ladnie robila:tak::-)
 
Do góry