reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

umi2- moze to i nie jest głupi pomysł..jednak teraz tak mowie i jestem swiecie przekonana co do swojego zdania..ale jak to wyjdzie to sie jeszcze okaze po drodze :) wiec jest dla Niego szansa jesli bedzie chcial byc przy tym wszystkim..bo nie mowie ostatecznie "nie" xD :)
 
reklama
zaskoczona ja się dziwię jak możesz się wstydzić swojego faceta... ja się bardziej bałam wizyty u lekarza :) później się przyzwyczaiłam... a najgorzej było jak leżałam w szpitalu... miałam tam robioną kolposkopię (czyli w skrócie najpierw wkładają wziewnik, potem mikroskop i patrzą) a że jest to szpital studencki to nie muszę mówić że osób przy badaniu było sporo :p (faceci też, w tym mąż dziewczyny która ze mną leżała - stażysta :p) ale czego się nie robi dla własnego, ukochanego dzieciaczka :) wstyd wstydem a zdrowie najważniejsze...
więc nie chcę Ci nic sugerować ale ja gdybym mogła rodzić naturalnie to chciałabym żeby M. był przy mnie... i to chyba bym bardziej wolała jego niż mamę... bo przy mamie jakoś tak głupio by mi było krzyczeć a jeszcze jakby się jakieś słowa mi wyrwały :p
 
umi2- juz gdzies wspominalam ze jestem dopiero w 4 miesiącu:) a tam w moim przypadku powinnam chodzic gdzies na wakacjach :)
Czy w szkole rodzenia po za tym ze ucza technik oddychania itd. to czy tam sa pokazywane np. jak wykapac dzieckko albo jak je przewinac i jak je karmic? wiem, ze moze jest to banalne pytanie ale naprawde nie wiem tego i chcialabym sie dowiedziec ;)
 
aaaaaaaa :D to ja tutaj wychodze na jakas mega bezwstydnice :D:D:D:D!!!!!
ja tam nago moglabym paradowac miedzy ludzmi :D:D:D... nie jeden mezczyzna widzial mnie nago - mam tu na mysli lekarzy gin - mialam ich juz paru - i fotografow :D!!!
i mnie to jakos nie rusza, boze cialo jak cialo, kazda z nam ma cycki i picze :p:p:p xD!!!!
nie no edytka ja bym umarla ze wstydu ---> jedyna rzecza jaka mne przeraza to lewatywa, beda mi plukali odbyt ;p bleeeeeeee...... no ale coz, sa i gorsze rzeczy :D:D:D!!!!
a to ze beda mnie widzieli np. stazysci czy przerozni lekarze to pikus.... :D

a co do wstydu przed facetem, to my jestesmy z P. jacys perwersyjni :D ---->np. razem sie kąpiemy, i P. potrafi wyjsc w trakcie z wanny usiasc na kiblu obok i wysrac :D:D:D bleeee.... hahaha... nie no my nie mamy przed soba zadnych oporow - po co :D....?? przeciez to ludzkie takie xD xD!!!
 
szczerze mówiąc rozwarcie na 1 palec to nie taka tragedia... dziewczyny chodzą z większymi rozwarciami :p
ale jak nie ma innego wyjścia i musi artystka być w szpitalu to cóż zrobić...
pozostaje Nam trzymać kciuki :)
 
a co do wstydu przed facetem, to my jestesmy z P. jacys perwersyjni :D ---->np. razem sie kąpiemy, i P. potrafi wyjsc w trakcie z wanny usiasc na kiblu obok i wysrac :D:D:D bleeee.... hahaha... nie no my nie mamy przed soba zadnych oporow - po co :D....?? przeciez to ludzkie takie xD xD!!!


hahaha :D nie tylko Wy :D a lewatywa to fakt - nic przyjemnego ;/

a co do wstydu... może mniej mnie przeraża że jestem naga niż to że patrzą akurat między nogi :p i w dodatku wsadzają paluchy i takie tam :p
 
reklama
jestesaniołkiem- hehehehe xD moj D. przy mnie tez wyznaje zasade "nic co ludzkie nie jest mi obce" i sie stosuje do Niej ale oczywiscie tylko przy mnie xD:) i sie nie raz ze mnie smieje ze ja to taka chodzaca zawstydzona dziewucha xD no coz..sa rzeczy przed ktorymi sie nie przelamie i koniec i kropka hehe xD a to ze moj D. to kochany bezwstydnik to w niczym mi nie przeszkadza to a wrecz odwrotnie hehehe xD
 
Do góry