reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

konniczynka z odparzeniem oki! schodzi :-)
snoopy u nas pojawienie sie daniela nie zrobilo wrazenia na Hani:-) przyjeła go dobrze zadnych placżów,zazdrosci :-) to zalezy od dziecie chyba i od tlumaczenia? moze nie bedzie u was tak zle:-) jak sie Miki pojawil tez starszaki dobrze to zniosly i bezproblemowo :tak:
kaamaa ja tez slyszalam ze jak zielone to katar sie konczy :tak::-)
Mariolcia ja tez wiem jakie to uczucie ehhh.... :no:


Ide potrawke z królika doprawic :-)
 
reklama
Snopy, Liza kończyć się nie może bo wczoraj wieczorem się zaczął ;-) zaraz się do edukuje.

Snopy ja mam swój sprawdzony zestaw na katar jeszcze mnie nie zawiódł, kilka innych dziewczyn też go stosuje i elegancko pomaga.
 
Witam;-)
Dzisiaj wreszcie mielismy spokojna noc,maly wstal o 3 i o 5.30 wiec nawet niezle:-) Z niedzieli na poniedzialek niespokojnie spal,dopiero nad ranem usnal z cyckiem w buzi jak mu dalam jesc na lezaco bo juz nie mialam sily siedziec:-pi tak sobie spalismy razem:-D Wczoraj mialam od rana lekcje,wychowawczyni sprawdzila moja mature i z polskiego mam 67% wiec nie poszalalam... No ale to tylko probna,dzisiaj bede miala jeszcze wyniki z ang:tak:
Anula patrzylam i nic tam nie widzie:baffled:
Beja tez uzywam masci na recepte:tak: nie wiem czy ta sama,ale jest swietna,a kosztuje 5 zl:-) uzywalam linomagu,sudocremu,kremu nivea na odparzenia i nie umywaja sie do tej masci:tak:zadnych zaczerwnien,odparzen nic:tak: wczoraj nawet odebralam z apteki nowa bo mi sie skonczyla:-p
patrycja brawa dla Kubusia:-D
Liza ja kupilam dwa razy to probne opakowanie po 2 szt zeby sprawdzic i tak to mieciutke sa i wogole ale sa malo chlonne i trzeba co chwile zmieniac:baffled::eek: chyba,ze to moje dziecie tak sika:-p
snoopy Witaj:) oszczedzaj sie i jak najszybciej na zwolnienie lec,nie ma co ryzykowac i dzwigac:tak:
Mariolciaa super,ze juz OK:tak: nam tez dlugo schodzila zoltaczka,ale na szczescie obylo sie bez szpitala
Milego dnia:-)
 
Liza zdrowka dla corki. coz za wymyslne potrawy robisz :p
Mariolcia najwazniejsze ze juz jestescie w domku! dobrze ze zoltaczka minela. a jak sobie radzisz? lepiej?
burzowata gratuluje przespanej nocy... ja takiej nie mialam
kasiek upierzesz dywan :) grunt ze cos do przodu idzie
anula no niestety polskie szpitale... wspolczuje. obys nie musiala placic. a ja dobrze sobie radze. mala juz sie usmiecha pieknie wiec jest po co wstac :-D
kama zdrowka dla malej. oby domowe sposoby zadzialaly
koniczynka powodzenia na szczepieniu

mala od 3.00 stekala i jeczala, nie wiem czemu. ladnie sie sama zalatwila. troche cyc pomogl, ale padlo dopiero o 6.00
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
Konniczynka, zdrówka z pęcherzem. Też piorę w vizirze i czekam na promocje bo nigdzie nie ma. W kauflandzie widziałam, że bonux był, ale ja go nie lubię jakoś.
Mariolcia, to dobrze, że wszystko ok ;) Niech malutki to rosnie wzdłuż i szerz ;)
Malwina, fajnie, ze nocka spokojna ;) Zdrowe już jesteście?
Kaama, jak nie kaszle i nie ma gorączki to się nie martw. Nie ma jej co z katarem ciągnąc do lekarza, w tych przychodniach to można jeszcze gorszą zarazę złapac. Zdrówka dla Julci ;)

A my byłyśmyu na kontroli i jak wszystko będzie ok to 13.12 szczepię Gwiazdę na pneumokoki. U nas dzisiaj też przymroziło, samochód D. musiał skrobać :p. A teraz ładnie słoneczko świeci. Zosia obiad ma nam robi D. tortille ;) więc mam wolne dzisiaj ;)
 
Jak tak was czytam zo zaczynam sie bac ze maly nie bedzie mi spal po nocach:-) Alucha spala od 22 do 9 i tak zostalo do tej pory:-D:-D w ogole po urodzeniu u mnie wygladalo to tak ze czekalam do 2,3 w nocy budzilam mala karmilam i spac, pozniej pobudka zmiana papma, cycus i spac:-) chciala bym teraz zeby tak samo bylo bo dzidzia w brzuchu m dokopuje, wiec moze po porodze bedzie cudny, jak Ala:sorry: z tego co wiem to Gracko mial straszne kolki i ciezko spal w nocy, mial skaze bialkowa i w ogole.... Ale moze mial to po matce a nie po moim M:tak:
 
hej hej heloł. ;-):-)

spacer zaliczony . :-) Zupka i soczki dla młodego kupione . ;-)
Czekam dzisiaj az łaskawy Książe K... przyniesie mi kasę . Musiałabym kupić młodemu wkoncu ten śpiwór.

Dziewczyny doradźcie mi na jaki kolor zmienić moje włosy ;-):-).

mariolcia super ze wszystko ok;-)
Malwinia super ze nocka spokojna;-)
Patrycja brawo dla Kubusia :-)
koniczynka &&& za szczepienie :-)
Snoopy witaj :-)
Kama na włsnym przykładzie moge powiedziec ze jak katar zielony to sie konczy . ;-)
Liza zdrowka dla Hani :-)

patrycja , gosia , Herbatka , liza , umi , mloda93 , anula , fifusek , kasiek Vi , Out , KOniczynka , Gosia , Malwina , Beatka , Kama . , Lenka , Sali , Mariolcia , Wampi , Lolkak , i reszta wspanialych WIELKI BUZIAK ; *


a za mna nikt nie tęsknił ? ?
 
Chyba mamy ząbek!!:-D stukam łyzeczka i cos tam słychac:tak:dlatego mały tak spi max po 20min i cały czas marudzi i gryzie co popadnie:eek:
 
mloda w blondzie bylo ci ładnie, ale z mniejsza opalenizną, jak jestes tak zjarana to moze jakies brązy? tesknilysmy za Toba a jakże!:*

Beja85 to gratki ząbka!
 
reklama
Do góry