reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej;)maly usypia ale ciezko mu to idzie a wstal jak zawsze o 6:sorry:o 13 przychodzi do mnie kolezanka
Co do [ierwsego razu po porodzie ja czekalam 3 mies bo nie mialam ochoty, a teraz jest tak samo,jak do tej pory dopiero 8 razy cos bylo...
Ewi tanio znalazlam oprawki bo sa plastikoew ale fakt u innych optykow najtansze po 100
Liza a ja sie nie zgodze z tym bo ja mam sporo rodzenstwa a jesli juz zdecyduje sie na kolejne dziecko to za jakies 8 lat jesli wogole...
Dorotar, kazde dziecko inne;-) nie ma 8 mies a ma 78-79cm, wszystkie ubranka nosi na 80cm
 
reklama
Ostatnia edycja:
Milena skąd wiesz ze tylko Ty masz tak na imie w twoim miescie??Spis powszechny robilas hihi;-)

Kamma no rosnie mi koszykarka nie ma co;))
 
Milena, Kama ma racje, moze trzeba zmienic gina a chodzisz prywatnie czy na nfz?
Sali, albo modelka;-)widze ze Twoj syn ma ur w tym dniu co moj brat;-)co do jedzenia miesa ja tez dzis jadlam, kiedys gdy z rodzicami mieszkalam przestrzegalam tego a teraz nie
 
Hej Wam jestem:)

Anetka
tak wczoraj przyjechaliśmy no minimum 2 tygodnie:)

Kamcia
nie napisałam że ma trwać 6 tygodni mnie np. bardzo bolało a Ty mogłaś już ile kobiet tyle trwa napisałam że tyle zalecają lekarze

Joanka jak moja była w wieku Twojego synka też wiała:p A smoczka moja od początku nie chciała więc nie pomogę:)

Liza
to masz urwisy w domu:) Zdrówka dla Hani:)

Anula ooo top taniutko Ci się udało kupić:) Bo ja jestem nie normalna i tak pakuje:p Śliczny malutki:)

Kamma
Ja właśnie pierwsze miałam w 11 tyg. potem w 21 potem 30 no i chyba w 36 przy wypadku

Milena
super że z dzieciaczkiem wszystko ok:)

Gosdia i jak ostatki:) Nie szkoda Ci żeby malutka zepsuła branzoletkę??

Rox
przytulam kochana:*

KAsiaF to ja się nie dziwię że Twój mały ma takie powodzenie w przedszkolu jak sika jako jedyny po dorosłemu:p:p No wkurzył mnie a pisałam Wam bo oczywiście teściowa i teść to luzik przyjedzie...
Kurcze współczuję tych kupek ja mam problem w drugą stronę moja robi bez krępacji...

Vegas
jak super że z Bisem lepiej:)

Sali biedna Kaja

U mnie jest tak ja najstarsza siostra 2 lata młodsza a następna 7 lat młodsza, u C jest tak siostra w tym roku 31 brat 30 C 25 i najmłodszy brat 21lat

Lolkak zdrówka:)

Dorotar
Dominika ma 94 a ma 2 lata i prawie 5 miesięcy. Znajomi kiedyś przed dniem dziecka trafili w Biedronce za 500 czy 600zł i wcale nie mała bardzo fajna w OBI widziałam droższą i bez zabezpieczeń a tamta z siatką zabezpieczającą

Hej my od wczoraj u rodziców C nie dawno pojechał Domi szaleje niestety w nocy miała wpadkę ale było strasznie gorąco nie mogła zasnąć piła i się zsikała ja się zdenerwowałam i nie mogłam zasnąć ale za to przed chwilą zrobiła kupkę na kibelek:)
Już zrobiła obchód po wszystkich zwierzątkach:)
 
Hej Wam jestem:)

Anetka
tak wczoraj przyjechaliśmy no minimum 2 tygodnie:)

Kamcia
nie napisałam że ma trwać 6 tygodni mnie np. bardzo bolało a Ty mogłaś już ile kobiet tyle trwa napisałam że tyle zalecają lekarze

Joanka jak moja była w wieku Twojego synka też wiała:p A smoczka moja od początku nie chciała więc nie pomogę:)

Liza
to masz urwisy w domu:) Zdrówka dla Hani:)

Anula ooo top taniutko Ci się udało kupić:) Bo ja jestem nie normalna i tak pakuje:p Śliczny malutki:)

Kamma
Ja właśnie pierwsze miałam w 11 tyg. potem w 21 potem 30 no i chyba w 36 przy wypadku

Milena
super że z dzieciaczkiem wszystko ok:)

Gosdia i jak ostatki:) Nie szkoda Ci żeby malutka zepsuła branzoletkę??

Rox
przytulam kochana:*

KAsiaF to ja się nie dziwię że Twój mały ma takie powodzenie w przedszkolu jak sika jako jedyny po dorosłemu:p:p No wkurzył mnie a pisałam Wam bo oczywiście teściowa i teść to luzik przyjedzie...
Kurcze współczuję tych kupek ja mam problem w drugą stronę moja robi bez krępacji...

Vegas
jak super że z Bisem lepiej:)

Sali biedna Kaja

U mnie jest tak ja najstarsza siostra 2 lata młodsza a następna 7 lat młodsza, u C jest tak siostra w tym roku 31 brat 30 C 25 i najmłodszy brat 21lat

Lolkak zdrówka:)

Dorotar
Dominika ma 94 a ma 2 lata i prawie 5 miesięcy. Znajomi kiedyś przed dniem dziecka trafili w Biedronce za 500 czy 600zł i wcale nie mała bardzo fajna w OBI widziałam droższą i bez zabezpieczeń a tamta z siatką zabezpieczającą

Hej my od wczoraj u rodziców C nie dawno pojechał Domi szaleje niestety w nocy miała wpadkę ale było strasznie gorąco nie mogła zasnąć piła i się zsikała ja się zdenerwowałam i nie mogłam zasnąć ale za to przed chwilą zrobiła kupkę na kibelek:)
Już zrobiła obchód po wszystkich zwierzątkach:)


Ta w biedronce miala 360 cm o ile pamietam i wiem ze na allegro takie same były tansze :tak:


U nas była akcja szukania igły w stogu siana.

Tymek teraz zbiera takie deskorolki TECH DECK DESKOROLKA DREWNIANA - DARK STAR od COBI (2109850759) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bawił sie u góry na łozku i najpierw zgubił srubke a teraz Kaja zgubiła mu nakładke.Widac jakie to malenstwo,więc wysprzatałam cały pokój z odsuwaniem łozka zmiana pościeli(przy okazji)wysypałam ze skrzyni wszystkie zabawki(polowa do smieci :D) w koncu wziełam mopa i umyłam podłoge ,odsunełam biurko i najpierw wyskoczyła nakładka a potem srubka ,w drugim końcu pokoju hahaha.Dlaczego mi do głowy nie przyszło najpierw tam zobaczyc???Dlaczego??!!! :rofl2::-D
 
Witam

Spac mi się chce jak cholera!!!!

Obiad w piekarniku a Zuzia spi:)

Sali to się nasprzątałaś hehe:)

Kasiek to super ze kupa do nocnika:)

Gosida jak po ostatkach???

Lolkak zdrówka :tak:
 
Witam serdecznie ,
Bardzo mnie zaciekawił tren watek. Ja tez urodziłam w młodym wieku- 18 lat, moja ptasia ma juz 4;)ah ten czas mija ;) samotnie wychowuje i na początku byłam przerażona , ale z pomocą rodziny się udało. ;) co do wielkości bobasa i ubranek przypisanych do wieku - oj to zgadzam sie z Anula 1989 " każde dziecko inne" ;)
pozdrawiam,
a
 
reklama
Malwina na kibelek i wodę sama spuściła;)

Adobro witaj Twoja córeczka ma 4 lata tak?? Napisz coś więcej o Was:)

Uff śpi:)
 
Do góry