reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Blaneczka jak to zostałaś wyproszona z kościoła ? możesz napisać coś więcej ??!!!

jeśli mogę Też Cię zapytać... jak to się stało, że jesteś samotną mamą ?
Ja wpadam i wypadam,stałe bywalczynie znają moją historię życia
jestem po rozwodzie, jestem sama ale nie sama - jest ktoś ale mieszkamy od siebie bardzo daleko .... do końca czerwca to się nie zmieni.. a później 'się zobaczy'

powiem Ci że strasznie mi cięzko jest .. dziś byłam z młodym w McDonalds - rozpadał się deszcz i tam mieliśmy najbliżej - zjadł fryty i nugetsy :-D i wiecie co .. popłakałam się bo tam same rodziny 2+1 albo 2+2 ... no łza mi się w oku zakręciła :-(

Milka WITAJ !! siedź z nami jak najdłużej :-) i staraj się o fasolkę skoro już z nami jesteś :-D

anetka
nie mam co się szczypać - nie mam nic na sumieniu więc napiszę i tu.. będąć 5 dzień na l4 dostałam zwolnienie z pracy 52 kp (dyscyplinarne ) za bujdę niesamowitą ... więc do sądu sprawę zgłosiłam ! dupek i tyle:angry:


edit !!!

zapomniałąm się Wam pochwalić - dziecko śpi od 20,10 a ja ... wstyd się przyznać ale o 20:50 wpakowałam się do łóżka i aż chce się śpiewać "Mam piloto mam laptopo !!!! "
 
reklama
rox to oby to "sie zobaczy" sie urzeczywistnilo-tego Ci zycze!:-) na pewno ciezko Ci bylo w McDonalds widzac te rodzinki, ale powtarzaj sobie w takich stuacjach, ze Ciebie tez to czeka, Bog po prostu szykuje dla Ciebie kogos wyjatkowego :)
wspolczuje szarpaniny z szefem, oby to sie jak najszybciej rozwiazalo na Twoja korzysc skoro facet bujdy wypisal!
heheh, ja spedzam wieczor identycznie-na kanapie i z laptopem:-D
 
gosdia przykro mi że piesek będzie jednak slepy na oczko :-(

anetka :zawstydzony/a: dziękuję ..
Emka mówi mniej niż Vi w jej wieku
mówi mama tata dziadzia , tam , oć, dziemy(idziemy) ide , papa , i "dżordż" (george-z bajki Vi hehe) a tak to włansie coś nie chce za dużo gadac :-p ale ma jeszcze czas :-) wiec się nie przejmuję ;-)

rox witaj zołzo moja :-D hehehe

kasiek wiem w sumie to teraz jak już przyjęłam to do siebie że moga mieć to nawet bym się cieszyła e miałyby już to za sobą :-)

blaneczka jak to Cię z kościoła wyorisili!!!! to chamstwo

rox fajnie Ci z tym pilotem i laptopem hehe
ja co mam... 2 dzieci ze stanem podgorączkowym , męża ze złamana nopga który mnie tak przez to ostatnio wku*^& że bym go z chęcią posłała na wakacje zeby wrócił jak bedzie sprawny :eek:

idę zaraz usypiac Vikę ..... ehhhhh
 
Stoję sobie w kościele ( bo stare baby nie ustępują mi miejsca "Bo jestem młoda to mogę postać " ) i podchodzi do mnie ministrant i mówi że ksiądz prosi żebym wyszła z kościoła . Ja mówię mu że chyba sobie żartuje i że przyszłam tu na mszę świętą, bo jest niedziela .
No i stoję sobie i ksiądz do mnie idzie i mnie woła do zachrystii ( nie wiem jak to się pisze , więc sorki :* ) . No to idę. A on do mnie z tekstem, że muszę wyjść z kościoła, bo mam dziecko bez ślubu , nie mam męża ani nawet chłopaka. I to oznacza, że nie jestem wierząca i że chodzę do kościoła " bo tak trzeba " i mam wyjść, bo "takich bezbożnic i nierządnic nie życzy sobie w domu Pana " . Oczywiście dodał, że mojemu dziecku chrztu nie udzieli, bo nie wychowam go w wierze, bo nie mam męża i to wszystko jest nie po Bożemu.
To się wściekłam i wyszłam . Składam skargę na tego księdza .

Rox -po prostu mój chłopak jak się dowiedział, że będziemy mieli dziecko, to powiedział, że nie chce mieć ze mną nic wspólnego i odszedł . W czerwcu rodzę, a on ani razu nie zapytał jak się czuję . Nie wie nawet, że będzie miał córkę. Nie omieszkam wysłać mu mms ze zdjęciem Księżniczki i moim . Niech patrzy co stracił .
Teraz prowadza się z jakimiś innymi dziewczynami, a wszyscy patrzą na mnie z politowaniem i pretensjami, jakbym to ja jemu życie zepsuła .
 
Ostatnia edycja:
Rox Gratuluje pomyślnego zakończenia sprawy.
Vegas Justynka ma słabiutkie włoski i trzeba jej podcinać żeby się wzmocniły. i dopiero potem może będziemy chodować długie. a ona ma tak że z tyłu po jednej stronie ma żadsze włoski i nie wiem dlaczego.
 
rox to dupek z tego szefa :sorry2: mam nadzieję, że wyjdzie na Twoje :tak:
To ja tak jak Ty, też w łóżku z laptopem :-p

ViKamcia pewnie, jeszcze ma czas ;-) przy siostrze na pewno szybko się rozgada.

Blaneczka na każdym kroku ktoś mi przypomina dlaczego nie chodzę do kościoła :-p A ten ksiądz to niby taki świętoszek... no jasne! bo uwierzę :sorry2: Jak znam księży, to pewnie sam ma sporo za uszami...
 
vikamcia oj, musisz byc teraz silna kobieto-3 dzieci w domu...

blaneczka no kuzwa, szok normalnie:szok::no: jak mozna wyprosic kogos ze Mszy Swietej, nie wazne, ze jestes panna, przyszlas na modlitwe i blogoslawienstwo powinno nalezec sie kazdemu.... nie moge pojac zachowania tego ksiedza, przeciez on Cie nie zna, jak od razu moze Cie osadzac i skreslac?? w glowie sie nie miesci!
 
Blaneczka a ja właśnie na Twoim miejscu nie ruszyłabym się z miejsca.... a facet DUPEK jakich mało! nie zapomnij przypomnieć mu o swoim istnieniu wnosząc sprawę o alimenty ! Niech płaci na dziecko dziadyga głupi ... :no:
 
Dzięki Dziewczyny :* Podnosicie mnie na duchu.
O alimenty oczywiście wnoszę. Nie jestem bogaczką tak jak mój ex . . .
Ogólnie to się wystraszyłam, bo mam strasznie mały brzuch . Mój lekarz mnie uspokaja i mówi, że mam się nie martwić , bo byłam bardzo chuda jak zaszłam w ciąże i dziecko jest małe, a ja przytyłam 10 kg, więc brzuch nie będzie taki jak u każdej kobiety .
Ale no jak patrzę na Wasze brzuszki ( na temacie czerwcówek ) to po prostu zazdroszczę, bo ja wyglądam jak hmm. 4 miesiąc? Nie no , może przesada , ale na pewno nie wyglądam jak na zaawansowaną ciąże.
Ehh. coraz więcej zmartwień sobie znajduje :p
 
reklama
laski idu spać serio ...

na discovery science jest fajny program o świetle widzialnym i tym którego nasze patrzałki nie widzą :-)
 
Do góry