reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ale mnie dzis glowa boli ;/ masakra..
jestesmy u A. nudno troche.. tata zajety Julka ciagle a Julka tata ;]
takze mam spokoju troszke .
niech sie robi ciepło bo nauczyciele sie upominaja zebym Julke do szkoly wziela ;]

magda juz pewnie po ;]
milena gratki dla Natalci ;p
Paulina fajny tatuaz ;p

a co ko karmienia dziecka, kazdy karmi ile chce. Ja nie karmilam z wyboru, ale nikt nic mi nie mowil ;]
 
reklama
Niestety.. Nic sie nie rozwinelo..;/ wstalam niedawno bo bylam tak zmeczona tym dniem i nocka ze makabra.. Poprpstu skurcze mi ustaly.. Pewnie przepowoadajace ale takk dluuugooooo jenyyy.. Ale ciagle brzuchol dolem boli i krzyz.. Jestem mega padnieta..
 
moja siostra stwierdziła, że to jest obrzydliwe, że karmię jeszcze Gugi..

23may jakbym ja wzięła Wicię chociaż na chwilę do szkoły i dyr. by to zobaczył to bym nie miała czego tam szukać, bo już jak się zapisywałam mi powiedział, że ma nadzieję, że mam co zrobić z dzieckiem, bo to jest liceum, a nie przedszkole i żadnych dzieci nie chce widzieć.

Zdrówka dla wszystkich Dzieciaczków ;)

Paulina, szkoda, że K. jest przeciwnikiem tatuaży, bo też bym chciała, żeby sobie zrobił z Małej imieniem.. a może ja sobie zrobię.. tylko się boję.. co tak ostatnio rzadko piszesz.?
 
Witam przy kawuni. Zezarlo mi posta :wściekła/y: A. pojechal juz na lotnisko, Nikola siedzi w lezaczku i naciska cumel, jak picie tryska, ta sie cieszy. Musze wyczyscic go dzis bo przeciez caly w soku jest.

Kasiek imprezka udana?
Madzia ale sie meczysz, kurcze :no:
Dominisia a no tak wyszlo, A. byl to albo czasu nie mialam albo mi sie poprostu nie chcialo. A to bylismy u A., to jakies zakupy, to pol dnia u gina a drugie pol na budowie. Wymeczyl mnie ten tydzien troche... Co do tatuazu, ja sobie zrobie nawet dwa, bardzo chce ale niestety musze czekac do lipca 2014. A. pytal sie tatuazysty to powiedzial ze moze mi zrobic ale po 18 urodzinach, teraz nie ma szans nawet ze zgoda rodzica bo to decyzja na cale zycie. Kolczyk moglby mi zrobic ale tatuazu nie.


Musze zaczac szukac sukienek. Jedna na komunie i dwie na wesele i poprawiny. Tak mi sie nie chce gonic po sklepach, bo zawsze jak czegos szukam to tego nie ma, a jak skoncze poszukiwania to to sie nagle pojawia :wściekła/y:
 
Ja mam dwa tatuaże , robiłam je przed urodzeniem dzieci. Niedługo mam zamiar robić kolejny z imionami dzieci :) U Nas też katar, kaszel a przychodnia dopiero czynna w poniedziałek, mam nadzieje że przez weekend nic gorszego się nie rozwinie. Dominisia,moim zdaniem nie ma nic piękniejszego od karmienia maluszka piersią, ja mam zamiar jeszcze z rok karmić. :-)
 
Magda Ja bolesne skurcze co 6 czy 7 min i pisałam na forum ... Potem jeszcze z Siostra P na Gadu-gadu ... Jak ostatnio czytałam rozmowę z nią to myślałam że padnę , pisze jej że mam skurcze co 5 min a ta do mnie to wypij jednego na znieczulenie ;P :-D:-D
Mirabelka , EWI zdrówka dla smyków ;)
Paulina tattoo Fajny .. Ja planuje sobie zrobić ;PP
PatiGdynia a co ją to czy ty karmisz ... Możesz karmić nawet 2 lata jak ci to odpowiada .. Ja co prawda teraz już daję Natalii cycka w nocy tylko , ale tylko dlatego kończę karmić że w okolicach września lece do Irlandii i będę szła do pracy , gdyby nie to dalej bym karmiła . A wole powoli odstawić niż potem nagle .

Hej u nas po staremu . No w sumie to Natalii idzie ząbek górna prawa jedynka , bo już stuka leciuteńko ;) ;-);-)
 
Ale cisza , Aż normalnie skorzystam z okazji żeby napisać posta pod postem ;))
Natalia już daję oznaki wychodzącego zęba , ale co zrobić trzeba wytrzymać . No i P dziś był na rozmowie o prace ( w mc donaldzie :-D:-D ) i właśnie zadzwonił gość że w poniedziałek na 5 wyjazd do Krakowa... mam nadzieję że się uda i go zostawi ..
 
Hejka

Ale nowych mam tutaj :szok: :-)
Witam wszystkie i pozdrawiam ;-)
Ja ja widac mam trójke brzdąców i psa :-D no i od nie dawna jestem rozwódką hehe :p

Milena Natalka ma juz 7mies :szok: ale zlecialo :-) grzeczna jest? :-D

Wiecie kiedy ta wiosna wkoncu przyjdzie? :no: masakra... :dry:
 
Kogo ja tu widze . Witaj Liza ;))
No 7 miesięcy , zleciało strasznie .. A co do grzeczności :-D różnie bywa ;-) Raz Aniołek , ale są dni kiedy jest nie do wytrzymania - choć jest ich cale szczęście mało;) Teraz marudna i pokazuję złość , bo idzie 3ci ząbek .. Bywaj częściej ..

Już widać tego zęba chyba szybko się przebije ;)
 
reklama
Milena no kurde powoli powracam tutaj tylko polowy mam nie znam hehe ;-)
Co do ząbka to jak widac go to juz najgorsze za Wami :-) U mnie Miki strasznie ząbkowanie przezywał :confused: z kazdym zębem maruda taka ze szok... :p
 
Do góry