reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moja ukochana Córeczka Zuzieńka...

reklama
Zawsze poczatek nowego roku był dla mnie okresem postanowień i zmian...Teraz nie jest. Moje życie zmieniło sie 13.11.2011. A właściwie tego dnia sie skończyło...
Od tamtej pory żyję z dnia na dzień. Nic nie planuje i nic nie postanawiam. W nic nie wierzę. I nawet nie mam marzeń.... No, może poza jednym, którym jest spotkanie z moją Córeczką....
 
Bardzo to przykre Pola...wiem, że nie ma słów, które pocieszyłyby choć trochę...współczuję Ci bardzo. Trzymaj się, kochana :*
 
Mam wrażenie, ze z każdym dniem tęsknię coraz mocniej.
Gdy mówię i myślę o Zuzieńce to wyobrażam sobie, że żyje, że jest ze mną... A pózniej wraca świadomość i odczuwam niesamowity smutek i żal...
Nie ma nic bardziej pewnego na świecie niż moja Miłość do Zuzi. Miłość na wieki!
 
Dziś Zuzia miałaby trzy miesiące... Tęsknię coraz mocniej. Kocham Ją i nigdy przenigdy nie przestanę!
 
Pola co u Ciebie ??
Musisz żyć dalej to straszne co przezyłaś nic gorszego nie ma dla rodziców ale pomyśl że czeka na Ciebie aniołeczek który da Ci wiele radości Pamietasz jak Nanulika straciła synusia dziś cieszy się ciążą i czeka na narodziny córeczki ty tez powinnaś pomyślec o kolejnej ciąży wróca wspomnienia ale napewno wszystko pójdzie dobrze nie bój się załagodzi to twój ból bedziesz szczęśliwa .
 
Wlasnie minęły cztery miesiące odkąd nie ma przy mnie mojej Córeczki... Czy cierpię mniej? Nie! To "mniej" nigdy nie nastąpi. Umarło moje Dziecko i nic ani nikt tego nie zmieni.
Mimo, że nie ma Jej przy mnie to tylko Ona się dla mnie liczy. Kocham moją małą Zuzię i nigdy nie przestanę.
 
reklama
Tak bardzo, bardzo mocno tęsknię za moim Dzieckiem! Tak bardzo nie wyobrażam sobie tych Świąt.... Nie, nie, nie! Nie chcę tych Świąt bez mojej Córeczki! Nie chcę ich! Chciałabym przespać ten czas. Zniknąć! Nie ma chwili, w której bym o Niej nie myślała... Jest w moich myślach, w moim sercu każdego dnia, w każdej godzinie, w każdej minucie, w każdej sekundzie, zawsze....
Tak bardzo Ją kocham... Na zawsze!
 
Do góry