reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

reklama
Ja dopiero po pozytywnym jednym teście, ale imiona mam od dawna wybrane. Synek będzie Aleksander, córcia Maja.
 
lilou83 - mieszkam w UK, a maz jest brytyjczykiem. To imiona na ktore sie oboje zgodzilismy :) Mi sie podobaja Bruno, Borys, Igor, Wojtek a mezowi takie ze nawet nie potrafie przeliterowac :-D te trzy wymienione to kompromis :)
 
Dla dziewczynki Giulia (czyta sie Julia) podoba sie nam obojgu i w obu krajach latwo wymowic :) A dla chlopca mamy wiekszy problem :/ nic nam sie szczegolnie nie podoba co by zadowalalo oboje. I co teraz :/
 
Ostatnia edycja:
Macie jeszcze 8 miesięcy wiec na pewno cos wykombinujecie !!!!!!!!!!!!! :D:D:

Mikusia - imiona mi sie bardzo podobają !!!!!!!!!!!!!:-)
 
Dla dziewczynki Giulia (czyta sie Julia) podoba sie nam obojgu i w obu krajach latwo wymowic :) A dla chlopca mamy wiekszy problem :/ nic nam sie szczegolnie nie podoba co by zadowalalo oboje. I co teraz :/
Ja mialamm tez zamiar miec Giulie,do konca nie znalam plci ,a pozniej sie zrobilGiuliano,ale teraz juz nie chce wloskiego imienia ,tylko mam problem bo wszystkie imiona dla dziewczynek ktore mi sie podobaja ,to sa imiona corek moich przyjacioleknp Oliwia
 
Ja mialamm tez zamiar miec Giulie,do konca nie znalam plci ,a pozniej sie zrobilGiuliano,ale teraz juz nie chce wloskiego imienia ,tylko mam problem bo wszystkie imiona dla dziewczynek ktore mi sie podobaja ,to sa imiona corek moich przyjacioleknp Oliwia
no to problem, niefajnie dawac imie takie same jak dziecka kolezanki z wielu powodow. A jakie meskie (poza oczywiscie Marcello e Giuliano) ci sie podobaja? Ja naprawde nie mam pomyslu...
 
Ivi a ty chcesz wloskie imie?Twoj facet to wloch czy Polak?ja powiem szczerze ze nad imieniem dla chlopca nie chce sie zastanawiac,mam trzech starczy!To naturalnie zart za jakies 6 tygodni bede juz wiedziala i wtedy jezeli okaze sie ze znowu penisek to pomysle.A dla dziewczynki nawet podoba mi sie Stela(gwiazdka) ,albo Joy.Bo jak juz pisalam te co mi sie podobaja polskie juz sa zajete!
 
reklama
Jeśli na świat przyjdzie dziewczynka to damy jej na imię: Jessica a jeśli chłopczyk to: Michael :-):-):-)
Ale tak naprawdę marzą mi się bliźniaki:-D

Mój mąż też nie jest Polakiem stąd te imiona ;-)

ticker.php
 
Do góry