reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

może cos o nas?

my myśleliśmy o odnowieniu ślubów w Tyńcu ,bo tam jest jednak atmosfera,nie to co w skawinie.Ja w ogóle miałam przeboje u nas w parafii z jednym księdzem bo nie chciał wypisać zgody ,więc powiedziałam mu że z nim nie będe rozmawiać tylko z proboszczem(świętej pamięci) .,a jak się proboszcz nie zgodzi to pojadę do kurii ..Tak  się złożyło że mój dziadek przyjażnił się z proboszczem ,więc proboszcz podpisał zgodę .Karta czekała na mnie u sióstr bo ten ksiądz nie chciał mieć już ze mną do czynienia
 
reklama
W mojej parafii w Radziszowie jak załatwialiśmy ślubne formalności to ksiądz był taki wściekły, że mu kasa kolo nosa przechodzi, że do kancelarii wpuścił tylko mnie a Krzysiek czekał pod drzwiami, no i zapowiedzi wywiesił duużo później niż powinien to mi akurat lata ale... :mad: W Skawinie w parafii Krzyska było ciut lepiej ale wszędzie musieliśmy się tłumaczyć z naszej decyzji no i było nawracanie, bo przecież parafia jak rodzina itp. Ja dziękuję za taką rodzinę:) Bardzo niemiło wspominam kościelne przedślubne załatwienia.
 
O boziu,a mnie to dopiero czeka... ::) tym bardziej ,że bierzemy ślub w katedrze płockiej,czyli ani w mojej ani w męża parafii ;) cos czuję,że będą niezłe jaja z załatwieniem tego w parafii! Jak to sie nazywa?Chyba delegacja cz jakos tak....no i pewnie trzeba za podpisanie cos zabulić...
 
Niestety Olu, bez kasy w Kościólku nic nie załatwisz. Kiedyś jeden ksiądz mnie rozbroił tekstem dzisiaj to się tylko umiera za darmo :o co za bzdura, powiedziałam mu tylko - nie do końca...Ciekawe który ksiądz odprawi pogrzeb za darmo (to już pomyślałam)?! Kupował sobie u mnie okulary za 2000zł i narzekał że tak drogo, mógł nie kupować! Ale Kler zawsze zostawiał u nas najwięcej kasy.
 
Olu nie przejmuj się tak tym (chyba cię troszkę postraszyłyśmy)po prostu w skawinie księża mają taką mentalność (mam nadzieje że to się troszkę zmieniło).Choć mam znajomego gdzie był chrzestnym u 4 letniego dzieckai księża nie zgodzili się tutaj ochrzcić i dziewczyna jechała na Salwator ,ale jak mówie to właśnie jest Skawina. Lubie to miasto ale tutaj wszyscy o wszystkich chcieliby wiedzieć najwięcej .Także olu spokojnie
 
Okulary za 2000?????????Nieźle...a właśnie jeszcze przed porodem musze sobie jakieś ładne pingielki kupić :) bo nie będę zakładać na noc soczewek a po omacku do dzidzi wstawać to jakoś nie bardzo ;D No ale nie stać mnie na takie drogie opraweczki ;) Ładnie księża wydają...Kasiek,t dlatego masz takie fajowe okularki na fotce obok,ty optykiem jesteś!
 
Pracowałam przez 5 lat w Vision Express rok temu zmieniłam pracę, lubiłam ją ale zmiany zazwyczaj po 12h i to na nogach cały czas :( swięta itp. w pracy. W sumie nie szukałam nowej pracy ale jakoś tak wyszło , że Wyborcza z dodatkiem Praca znalazła się w moich rękach, zaniosłam CV i dostałam pracę którą chciałam :) Miałam dużo szczęścia.
 
reklama
Rzeczywiście okularki masz fajowskie.Ja też powinnam nosić, mam też kupione vision express ale to było 9 lat temu i raczej są już niemodne . A pozatym mammałą wadę minusiki 0,5 .
 

Podobne tematy

Do góry