reklama

Możliwe?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Dastina19, 28 Marzec 2015.

 1. Dastina19

  Dastina19 Zaciekawiona BB

  Witam. Mam pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 15.02. Kochałam się z mężem 05.03. Okresu do dziś nir dostałam. Dodam że 05.3 miałam dzień ewulucji. W internecie sprawdzałam kalkulator ciąży i wyskakuje mi że data poczęcia to 05.03. Czy to możliwe że do zapłodnienia doszło w tym dniu co kochałam się z mężem? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
   
 2. judy38

  judy38 Fanka BB :)

  A jak długie masz cykle?? Skoro minął miesiąc to test by juz mogl ci pokazac. Nawet takie tanie z rossmana dały by radę.
   
 3. reklama
 4. Karolina8606

  Karolina8606 Zaciekawiona BB

  A zabezpieczacie się? Pewnie ze możliwe. Proponuje zrobić test.
   
 5. Dastina19

  Dastina19 Zaciekawiona BB

  Mój przeciętny cykl to 32 dni. Właśnie testu jeszcze nie robiłam.
   
 6. Dastina19

  Dastina19 Zaciekawiona BB

  Nie. Było bez zabezpieczenia:/
   
 7. andzelika87

  andzelika87 Fanka BB :)

  N a pewno test zrobić, i upewnij się odnośnie dni płodnych i owulacji na tej stronie Kalendarz dni plodnych - Kalendarz planowania dziecka , na innych stronach nie miałam tyle pewności co na tej :) korzystając z tej strony od razu zaszłam w ciąże :D trzymam kciuki
   
 8. judy38

  judy38 Fanka BB :)

  Owulacja może się zawsze troszkę przesunąć . Z tego co piszesz szanse masz spore. Zrób test na tym etapie powinien pokazać.
   
 9. Dastina19

  Dastina19 Zaciekawiona BB

  Dzięki dziewczyny za informację. Wkrótce zrobie test. A mam jeszcze jedno pytanie Mam synka 17 miesiecznego i nadal karmie go dosyć często piersią czy to również może być przyczyną braku miesiączki.? Żadnych objawów nie mam po za bólem górnej części brzucha i jajników.
   
 10. reklama
 11. judy38

  judy38 Fanka BB :)

  Moja szwagierka dowiedziała się o ciąży w 5 miesiącu. Można nie mieć objawów ;) karmienie piersią nie chroni przed zajściem w ciąże. Jeśli miałaś miesiączki to możliwość owulacji była czyli ciąży też.
   
 12. Dastina19

  Dastina19 Zaciekawiona BB

  Pierwszą miesiączke po porodzie dostałam gdy synek miał rok. Po roku co miesiąc miesiączkowałam. Różne cuda się zdarzają:)
   

Poleć forum