reklama

Możliwe?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Dastina19, 28 Marzec 2015.

1. Dastina19

Dastina19 Zaciekawiona BB

Witam. Mam pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 15.02. Kochałam się z mężem 05.03. Okresu do dziś nir dostałam. Dodam że 05.3 miałam dzień ewulucji. W internecie sprawdzałam kalkulator ciąży i wyskakuje mi że data poczęcia to 05.03. Czy to możliwe że do zapłodnienia doszło w tym dniu co kochałam się z mężem? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

2. judy38

judy38 Fanka BB :)

A jak długie masz cykle?? Skoro minął miesiąc to test by juz mogl ci pokazac. Nawet takie tanie z rossmana dały by radę.

3. reklama
  4. Karolina8606

Karolina8606 Zaciekawiona BB

A zabezpieczacie się? Pewnie ze możliwe. Proponuje zrobić test.

5. Dastina19

Mój przeciętny cykl to 32 dni. Właśnie testu jeszcze nie robiłam.

6. Dastina19

Nie. Było bez zabezpieczenia:/

7. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

N a pewno test zrobić, i upewnij się odnośnie dni płodnych i owulacji na tej stronie Kalendarz dni plodnych - Kalendarz planowania dziecka , na innych stronach nie miałam tyle pewności co na tej :) korzystając z tej strony od razu zaszłam w ciąże :D trzymam kciuki

8. judy38

Owulacja może się zawsze troszkę przesunąć . Z tego co piszesz szanse masz spore. Zrób test na tym etapie powinien pokazać.

9. Dastina19

Dzięki dziewczyny za informację. Wkrótce zrobie test. A mam jeszcze jedno pytanie Mam synka 17 miesiecznego i nadal karmie go dosyć często piersią czy to również może być przyczyną braku miesiączki.? Żadnych objawów nie mam po za bólem górnej części brzucha i jajników.

10. reklama
  11. judy38

Moja szwagierka dowiedziała się o ciąży w 5 miesiącu. Można nie mieć objawów ;) karmienie piersią nie chroni przed zajściem w ciąże. Jeśli miałaś miesiączki to możliwość owulacji była czyli ciąży też.

12. Dastina19

Pierwszą miesiączke po porodzie dostałam gdy synek miał rok. Po roku co miesiąc miesiączkowałam. Różne cuda się zdarzają:)

Poleć forum