reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o dzidziusia

I jak dziś u Ciebie? Jak się czujesz?
Przestało mnie mdlić jednak ból piersi itd dalej pozostało . Wczoraj miałam dostać miesiączkę i nie dostałam wczoraj zrobiłam test popołudniu i negatywny 😕 temperature pod językiem mam 37,2 , 37,3 . Poczekam jeszcze kilka dni i wybiorę się na betę jeśli nie dostanę okresu
 
reklama
Wykres
 

Załączniki

  • IMG_20220923_115644.jpg
    IMG_20220923_115644.jpg
    107,7 KB · Wyświetleń: 28
Ale już Ci tłumaczyłam, że Twoje pomiaru temperatury są źle robione więc absolutnie nie ma powodu żeby się nimi sugerować
 
No i gdybym miała jednak uznać, że mierzysz temperaturę dobrze to na pewno owulacja nie była 9.09 tylko jeśli już to 15.09
 
reklama
No ale zawsze owulacja mi się sprawdzała sądząc po objawach i śluzie. Akurat 9-tego miałam skurcze ból piersi i typowe objawy owulacyjne .

Nie twierdzę, że nie miałaś owulacji 9.09
Twierdzę, że na 100% wykres na to nie wskazuje. Więc albo wykres do niczego albo objawy Cię oszukały
 
Do góry