reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o dzidziusia

Przykro mi . Ale masz rację takie nakręcanie się jeszcze bardziej później dołuje jak testy wychodzą negatywne. No cóż będę starać się nadal ale też postaram się nie sugerować się objawami przed miesiączką bo to raczej nie ma sensu. Dziękuję za odpowiedź i życzę aby Tobie również się udało ❤️❤️❤️
 
reklama
Tymi objawami ciazy i zblizajacej sie miesiaczki to jest tak, ze one moga byc identyczne. Jedyne co moge doradzic to czas i cierpliwosc. Nic juz na tym etapie nie przyspieszysz. Zrobiliscie wszystko, co mogliscie i teraz pozostaje czekac. Wiem, ze to trudne, ale takie nakrecanie sie i szukanie najdrobniejszych odstepstw od bormy nie jest zdrowe dla psychiki kobiety. Powodzenia zycze 😊
 
Tymi objawami ciazy i zblizajacej sie miesiaczki to jest tak, ze one moga byc identyczne. Jedyne co moge doradzic to czas i cierpliwosc. Nic juz na tym etapie nie przyspieszysz. Zrobiliscie wszystko, co mogliscie i teraz pozostaje czekac. Wiem, ze to trudne, ale takie nakrecanie sie i szukanie najdrobniejszych odstepstw od bormy nie jest zdrowe dla psychiki kobiety. Powodzenia zycze 😊
Dzisiaj czuje się okropnie. Mam nadzieję , że te objawy są właśnie przez ciążę 🤔 wczoraj mąż zauważył że mam o wiele większe piersi niż zawsze przed okresem , mam okropne parcie na pęcherz a jak przetrzymam to mam okropnie Twardy dół brzucha i takie jakby ciągnięcie. Dzisiaj jestem bardzo senna , kręci mi się w głowie , 🤢wymiotowałam 3 razy tak jak w pierwszej ciąży , raz mi gorąco a za chwilę zimno i mnie wysypało na twarzy 🥺mam nadzieję , że to jest to ,ponieważ nigdy nie miałam takich objawów przed miesiączką i ogólnie w trakcie cykli. 🤔
 
Dzisiaj czuje się okropnie. Mam nadzieję , że te objawy są właśnie przez ciążę 🤔 wczoraj mąż zauważył że mam o wiele większe piersi niż zawsze przed okresem , mam okropne parcie na pęcherz a jak przetrzymam to mam okropnie Twardy dół brzucha i takie jakby ciągnięcie. Dzisiaj jestem bardzo senna , kręci mi się w głowie , 🤢wymiotowałam 3 razy tak jak w pierwszej ciąży , raz mi gorąco a za chwilę zimno i mnie wysypało na twarzy 🥺mam nadzieję , że to jest to ,ponieważ nigdy nie miałam takich objawów przed miesiączką i ogólnie w trakcie cykli. 🤔
Moim zdaniem na wymioty i jakiekolwiek objawy ciąży jest stanowczo za wcześnie zwłaszcza, że jeszcze nie jestes w terminie miesiączki. Ja bardziej stawiam na jakąs infekcję. Może rotawirus?
 
Dzisiaj czuje się okropnie. Mam nadzieję , że te objawy są właśnie przez ciążę 🤔 wczoraj mąż zauważył że mam o wiele większe piersi niż zawsze przed okresem , mam okropne parcie na pęcherz a jak przetrzymam to mam okropnie Twardy dół brzucha i takie jakby ciągnięcie. Dzisiaj jestem bardzo senna , kręci mi się w głowie , 🤢wymiotowałam 3 razy tak jak w pierwszej ciąży , raz mi gorąco a za chwilę zimno i mnie wysypało na twarzy 🥺mam nadzieję , że to jest to ,ponieważ nigdy nie miałam takich objawów przed miesiączką i ogólnie w trakcie cykli. 🤔

Skoro masz objawy to na pewno test pokaże 2 grube krechy więc testuj i dawaj znać
 
Najlepsze jest to ,że mój kalendarz dostał wariacji 🤣 dzisiaj obliczalam dokładnie ,który mam dzień cyklu i jest to 25 czyli za 3 dni powinnam dostać okresu bo ostatnie 3 miesiące miałam regularne
 
reklama
Do góry