reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mycie główki

my myjemy w każdej kąpieli, kiedyś było to bardzo ciężkie bo nasza mała nie lubiła strasznie myć głowy, koleżanka kupiła mi takie kółko do mycia głowy z chicco i od tej pory już myjemy spokojnie głowę
 
reklama
Ja mylam do tej pory codzienne, ale ostatnio Kasia zaczela sie bac mycia glowy i strasznie przy tym wrzeszczy i placze, wiec zaczelam myc co 2, 3 dni. Nie wiem co mam zrobic, zeby przestala sie bac. Moze macie jakies pomysly?
 
my myliśmy codziennie, a teraz jak się urodzą bliźniaki to pewnie co drugi dzień będą miały myte główki :) ze względów strategicznych :p a poza tym to zima będzie jak się urodzą :)
 
Ja mylam do tej pory codzienne, ale ostatnio Kasia zaczela sie bac mycia glowy i strasznie przy tym wrzeszczy i placze, wiec zaczelam myc co 2, 3 dni. Nie wiem co mam zrobic, zeby przestala sie bac. Moze macie jakies pomysly?
może kup takie rondo do kąpieli na główkę, wtedy nie będzie Jej szampon i woda spływały na buźkę i polubi na nowo mycie włosków

my myjemy przy każdej kąpieli generalnie
 
Do góry