reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na którym boku spałyście w czasie ciąży bliźniaczej?

Marteczka11

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
36
Hej dziewczyny,
Jestem w ciąży bliźniaczej i co dnia zastanawiam się czy moje dzieciątka mają się dobrze, czy im czymś nie zaszkodziłam. Ostatnio zastanawiam się na którym boku powinnam spać, czy może na plecach. Jestem w ponad 9 tygodniu ciąży. Jak było u Was?
 
reklama
Z tego co się orientuję, na tym etapie nie ma znaczenia jak śpisz.
chyba na koniec drugiego trymestru, początek 3 trymestru nie zaleca się spania na plecach :)

Gratuluję bliźniaków! [emoji3531]
Hej dziewczyny,
Jestem w ciąży bliźniaczej i co dnia zastanawiam się czy moje dzieciątka mają się dobrze, czy im czymś nie zaszkodziłam. Ostatnio zastanawiam się na którym boku powinnam spać, czy może na plecach. Jestem w ponad 9 tygodniu ciąży. Jak było u Was?
 
Też mi się wydaje że to jeszcze za wcześnie. Ja jestem w 35 tc bliźniaczej I w sumie śpię bardzo różnie staram się na lewym ale wychodzi tak se;) nic tam mi się w związku z tym nie dzieje
 
Też mi się wydaje że to jeszcze za wcześnie. Ja jestem w 35 tc bliźniaczej I w sumie śpię bardzo różnie staram się na lewym ale wychodzi tak se;) nic tam mi się w związku z tym nie dzieje
Masz już wyznaczony termin porodu czy czekacie aż się samo zacznie? Zastanawiam się czy bliźnięta zawsze wcześniej wydobywają na świat :)
 
Z tego co się orientuję, na tym etapie nie ma znaczenia jak śpisz.
chyba na koniec drugiego trymestru, początek 3 trymestru nie zaleca się spania na plecach :)

Gratuluję bliźniaków! [emoji3531]
Dziękuję, cały czas jestem pełna obaw o ciąże. Wcześniej 5 razy poroniłam. Marzyłam o ciąży bliźniaczej. Byliśmy bardzo zaskoczeni, kiedy na usg Pani Doktor uśmiechnęła się i powiedziała, że są dwa dzieciątka :) Cały czas boję się o nie. Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze z ciążą i dzieciątka urodziły się zdrowe. A Ty tez w jesteś w ciąży bliźniaczej?
 
Masz już wyznaczony termin porodu czy czekacie aż się samo zacznie? Zastanawiam się czy bliźnięta zawsze wcześniej wydobywają na świat :)
Czekamy aż samo się zacznie:) chyba prawie zawsze wcześniej, najlepiej ponoć do tego 37 tc wytrwać ale sama nie wiem jak to bedzie;)z tymi bliźniakami to wielka niewiadoma:)
 
reklama
Współczuję przeżyć, ale nie wolno nam cały czas żyć przeszłością i o tym rozpamiętywać. Ja jestem po dwóch poronieniach - obecnie 20 TC i synuś :)

kochana, na wczesnym etapie nie możesz nic więcej zrobić niż uzbroić się w cierpliwość, być dobrej myśli i wierzyć że wszystko będzie w porządku.
Nim się obejrzysz, będziesz na podobnym etapie co ja :)
Dziękuję, cały czas jestem pełna obaw o ciąże. Wcześniej 5 razy poroniłam. Marzyłam o ciąży bliźniaczej. Byliśmy bardzo zaskoczeni, kiedy na usg Pani Doktor uśmiechnęła się i powiedziała, że są dwa dzieciątka :) Cały czas boję się o nie. Tak bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze z ciążą i dzieciątka urodziły się zdrowe. A Ty tez w jesteś w ciąży bliźniaczej?
 
reklama
Do góry