reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez maran0712, 24 Lipiec 2008.

1. maran0712

maran0712 Zaciekawiona BB

:-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 Listopad 2009
  2. Sandra87

Sandra87 Zaangażowana w BB

Szuakm mam do wspólnych spacerków :)
    Smutno troszkę tak samemu, więc pomyslałam, że sa jakies mamy z tych okolic jak w temacie :)

3. reklama
  4. myszunia

myszunia Fanka BB :)

Sandra, ja z okolic Wielkopolskiej jestem - więc po drugiej stronie Włókniarzy, ale jak będzie cieplej to może wybiorę się na dłuższy spacer w Twoje okolice! :-)

5. Sandra87

Sandra87 Zaangażowana w BB

Super:) Wiem skąd jesteś, fakt to w sumie dośc blisko :)

6. Dominikaak

Dominikaak Zaangażowana w BB

ja z Turoszowskiej.Przy wielkopolskiej.Myszunia i jak tam nasz spacerek wspólny??Mam jeden przystanek autobusowy do lutomierskiej .Zreszta jak myszunia.

7. myszunia

Dominikaak, ja na spacerek chętna :tak: Musimy się jakoś zgadać! :tak:

8. mzgosiaczek

mzgosiaczek Początkująca w BB

czesc.ja jestem z okrzei, (okolice kasprzaka), jesli jakaś mama ma ochote na wspólny spacer:cool2: to prosze o kontakt moje gg 3221798.Mam synka 1,5 rocznego.wiec jeśli masz smyka w podobnym wieku to zapraszam na spacer.pzdr;-)

9. lilac23

lilac23 Fanka BB :)

Nie jestem pewna czy to forum mamusiek z Łodzi jeszcze działa. Sama mam 3,5 miesiecznego synusia i pomijając różne historie jakie nas ostatnio dopadły chciałabym czasem wyjść z nim w nowe miejsca. Ostatnio byliśmy w jaskini solnej na Kościuszki ale może ktoś zna inne takie miejsca w centrum albo jakąś kawiarnię czy inny lokal gdzie bez skrępowania można wejść z maluchem i wózkiem. Myślałam o basenie ale trochę boję się tych wszystkich świństw pływających. Narazie więc będziemy pluskać się w wannie.
    Do tej pory chadzaliśmy do manufaktury, ale ile można. Chyba już wszystkie kąty tam obeszliśmy. Proszę niech ktoś odpowie, bo czasem już brakuje mi możliwości pogadania z dorosłą osobą.
    Pozdrawiam cieplutko.:-)

10. reklama
  11. myszunia

Lilac23, działa działa :-) Zajrzyj na wątek główny - mamusie z łodzi - tam się pochowałyśmy.
    Co do miejsc do wychodzenia to teraz będzie można po parkach już trochę pochadzać, bo przy takiej pogodzie to chyba najlepiej i najzdrowiej dla maluszka.
    A gdzie mieszkasz? Może umówimy się kiedyś na jakiś wspólny spacer, to będzie nam raźniej ;-)

12. mzgosiaczek

mzgosiaczek Początkująca w BB

a ty z kad jestes ? ja mieszkam na okrzei.jesli masz ochote na spacer to zaprazsam , moj maly ma 1,5, roku.

Poleć forum