reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale!!! wątek alarmowy BEZ KOMENTARZY

Sms od Priji:

"Hej. Jestem już 8 dzień w szpitalu, biorę antybiotyk dożylnie, jutro prawdopodobnie wyjdę. No i duże prawdopodobieństwo że za 3 tyg. CC. Dziś USG myślę, że z Małą ok. Napiszę jak wrócę. Dziękuję za smsa :) A co u Was? coś nowego?"
 
reklama
Telefon od Kinderka:

Była w przychodni i kazali jej jechać do Gdańska do szpitala bo tętno małej się waha. Będą ją obserwować. Da znać jak ją przyjmą i będzie wiedziała coś więcej! Nie brała rzeczy dla małej, tylko na szybko dla siebie i w razie W jej rodzinka dowiezie.


Także trzymamy kciuki, żeby jak najdłużej Lenka siedziała u mamusi w brzuszku&&&
 
SMS od Justyny3003:

"Po 2 ktg i 4 odsłuchach tętna doczekałam się na usg i przepływów które ponoć są dobre, ale konkretnych liczb wartości nie usłyszałam. O dziwno cukry na tym szpitalnym jedzeniu są dobre. Nie wiem ile poleżę, ogólnie jest kiepsko no ale może będę spokojniejsza. Pozdrawiam wszystkie lipcówki"
 
Wieści od Justyny:

"Justysia leży grzecznie w szpitalu, jest właśnie po obchodzie i ordynator zalecił podanie sterydów na płucka Domisia do tego dostanie zastrzyki na krzepliwość. Nie jest jej tam dobrze, no ale wiadomo, jak to w szpitalu. Czuje się bezpieczniej będąc pod stałą obserwacją. Pozdrawia wszystkie mamusie i będzie dzwoniła jak tylko się czegoś nowego dowie!"
 
Sms od Anki-Skakanki:

"Zostałam przyjęta na patologię. Zrobili ktg- małemu skakało tętno, pobrali badania. Będą mnie obserwować. Pozdrawiam Ania"

II sms od Anki:

"Wg nich tętno jest słabe, bo jestem głodna a co za tym idzie on też. Ale jak mam nie być głodna jak zjadłam dziś tylko kanapkę. Wojtek poszedł mi coś kupić, może się poprawi....a ciśnienie...ot koniec ciąży. Jutro będę zbierać mocz, żeby sprawdzić czy nie ma białka. Dostałam leki ale nie spada"
 
Ostatnia edycja:
Wieści od Justyny:

"Wczoraj test oxy wyszedł dobrze, jestem znowu na patol. ciąży. Dziś miałam powtórne usg i ktg i wyszło idealnie... głupia lekarka mi wczoraj robiła. Ogólnie te skurcze i porodówka wczoraj masakra i jeszcze był 13... no ale jak dziś wyszło ok to jestem spokojniejsza. Jak będą dobre wyniki to za 2 tyg cesarka"
 
reklama
Do góry