reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale !!! - wątek BEZ komentarzy

dziewczynki melduję się ze szpitala, oczywiście bez paniki :tak:
zrobiono mi usg i na szczęście ilość wód płodowych nie wzrasta, AFI wynosi 20, więc nawet mniej niż ostatnio.
zrobiono mi KTG ale nie mam pojęcia jak wyszło bo pielęgniarka bez słowa zabrała.
jedynie twardnienie brzucha i skurcze mnie niepokoją, ale na szczęście szyjka zamknięta!!
wg dzisiejszego USG Aleksy waży 2500g :szok: więc w ciągu 2 tyg przybrał aż 800g :-D
najważniejsze że mały ma się dobrze, kopie mamusię i co mnie najbardziej cieszy- PRZEKRĘCIŁ SIĘ I JEST UŁOŻONY GŁÓWKĄ W DÓŁ!!!!

3majcie się dzielnie!!
 
reklama
Dziewczyny, mam kontakt z Majeczką. Niestety ma problemy z internetem i dostęp tylko przez telefon, a nie zawsze forum chce jej wejść :dry: Prosiła przekazać Wam pozdrowienia, że bardzo się cieszy i trzyma kciuki za Salsik :tak:
U Majeczki samopoczucie w porządku, ale martwi się. Pojawiła się u niej dziwna, zielonkawa wydzielina. Kontaktowała się z lekarzem i jutro o 7:30 idzie na zalecone badania krwi i moczu. Każdego dnia miewa skurcze, czasem seriami się pojawiają, Sara ostatnio się uspokoiła z ruchami. Jutro kiedy dostanie wyniki będzie się kontaktowała z ginekologiem i będzie wiedzieć więcej, a w razie czego pojedzie na wizytę albo IP. Według ostatniej wizyty u ginki, szyjka już jak papier, rozwarcie na 3cm i teoretycznie wszystko gotowe więc poród może się przytrafić w każdej chwili.
 
Wiadomość od Salsika :)

Hej! Ogólnie nie ma powodów do zmartwień, ani ze mną, ani z dziećmi. Dziewczyny obydwie leżą w ink. dostają antybiot. Jedna je przez sondę, 2 ze smoczka i obydwie dokarmiane są kroplówkami. Ja prawdopodobnie wyjdę w niedzielę, a dzieci może za tydzień. Próbowałam iść się umyć, ale niestety to jeszcze nie czas, doszłam do drzwi: ciemno w oczach, słabo i szum w uszach - tylko mnie głowa rozbolała.
 
Jest kolejny sms od Salsika :)

Dzięki za miłe słówka i wsparcie! Najgorsze jest to, że ja moich Księżniczek jeszcze nie widziałam, a nawet zdjęć nie mamy bo na tym oddziale z "zamkniętymi" inkubatorami nie można robić fotek. Jak będę miała zdj. to się pochwalę. Gorące pozdrowienia do Grudniowych Mamuś
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny

SMS od AGAPY-godz 11.14

"Dziewczyny proszę o modlitwę w intencji mojej Wiktorii. Jedziemu na Niekłańską bo może będzie miała przeszczep skóry na ten palec. Nie moge sobie tego darować."


Juz jej piszę smska ze bedziemy trzymać kciuki i modlic sie za jej córeczke zeby wszystko było dobrze
 
Mam wiadomości od Agapy, czekają w szpitalu na salę operacyjną i Wiktoria będzie miała przeszczep. Podobno trochę późno bo powinien być w ciągu 6 godzin, ale trzymajmy kciuki żeby wszystko się udało.
 
Sms od Agapy przed momentem:

"Wika jest już na S. Oper. Pobiorą jej skórę z pachwiny i przeszczepią na paluszek. Strasznie się boję o nią."

Przekazałam od was wszystkich wsparcie.
 
reklama
Wiktoria jest już po operacji, zostaje w szpitalu, najwcześniej wyjdzie w poniedziałek, za kilka dni będzie wiadomo czy przeszczep się przyjął. Myślę, że kolejne wieści Agapa przekaże już osobiście.
 
Do góry