reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nagrobek dla dziecka

Niunia, dzięki za zdjęcie. Znam ten kolor, też nam się podobał, ale ostatecznie wybraliśmy jaśniejszy. Nie wiem jak będzie wyglądało w całości, nie umiem sobie wyobrazić.
My już prawie zdecydowaliśmy się, ma być prosty grób, z płytą w kształcie lekko ociosanego kamienia, na którym będzie imię i nazwisko oraz jedna data, bez krzyża, różyczek i innych takich- mój M uparł się że ma być prosto. Kamień taki dość jasny granit, bo marmury choć ładniejsze to nietrwałe.
mam jednak problem i pytanie do Was, forumowiczki:
chcę dać jakiś napis, z braku miejsca na płycie pewnie będzie wygrawerowany na nagrobku.
Pomóżcie, jaki wybrać??
na sąsiednim grobie jest:" z miłości zrodzony, miłością pozostanie",
ja myślałam o "taki kochany, taki maleńki, tak wcześnie..."
Myślałam też o wierszu Pawlikowskiej, ale jest dość długi:

" Jeśliś jest prawdą, przyjdź do mnie bez słów
i weź w Twe ręce wszystko co dać mogę,
lecz jeśliś snem jest pośrod innych snów,
och! to samotną puść mnie w dalszą drogę.

Czy wiesz, co znaczy być jak biały bez,
który ku słońcu wypręża się cały,
i tak już za nic nie chcieć więcej łez? -
Patrz na me oczy - one już płakały."


Poradźcie mi coś! PROSZĘ!
 
reklama
Dziewczyny, ja nadal proszę o pomoc, w wybraniu napisu....
Może podczas przeglądaniu netu, coś wam wpadło w oko.
Ja wiem że to powinno być z mojego serca, ale ono ciągle krzyczy DLACZEGO MI TO ZROBIŁEŚ BOŻE???, a tego raczej nie powinnam umieszczać.
 
Ciebie tak szybko zabrał od nas Pan...
Rozpacz, ból i łzy pozostawił nam...

Taki napis jest na grobie mojego przedwcześnie zmarłego ukochanego wujaszka ;-(;-(

jak pomogłam, to super
 
Oczywiście że pomogłaś, za każdy wpis dziękuję serdecznie, jeszcze mam chwilkę, i ciągle się zastanawiam.

Wczoraj słyszałam piosenkę Kayah- truno kochać....
i tak się rozkleiłam "trudno kochać, nie kochać trudniej jest"

Jeszcze jeden cytat (nie pamiętam z którego ang poety)
"w moim początku jest mój kres"
chyba też pasuje to sytuacji naszych maluszków.

Szukam dalej i Was proszę o to samo, moze kiedyś ten temat jeszcze komuś się przyda? CHOĆ NIKOMU NIE ŻYCZĘ
pozdrawiam
 
reklama
Anineczka, Madzia, Ewunia, dziękuję Wam, szczególnie ten link który podała anineczka, przypomniał mi o Liście do Koryntian: ten fragment opisuje nasze uczucia.

Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,


O Bogu nie chcę nic pisać, ani że odszedł do Boga, ani że Bóg tak chciał.
Dziękuję dziewczyny. Jeśli wpadnie Wam jeszcze coś do głowy- będę wdzięczna:)

 
Do góry