reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZ przyrost WAGI;]

Dooda to ja tak jak Ty. 8kg na plusie a wcale sie nie objadam. Z pierwszym przytylam 25 a z drugim 18. Takze teraz tez pewnie czeka mnie cos kolo 20 :(
 
reklama
Ja na plusie 4kg ciekawa jestem jak to się skończy, bo czekolada to teraz moja najlepsza przyjaciółka:p a najlepsze jest to, że czekolady ogólnie nie lubię, ehhh ta ciąża:p
 
Kusiak może wcale nie będzie aż tyle :-)
Ja z młodym przytyłam 11kg ale w karcie ciąży już w 23tygodniu już waga jest +7kg

Za to z gwiazdą na początku schudłam 5kg do 24tygodnia to odrobiłam, a potem jeszcze 16 dobiłam :-/
 
Ostatnia edycja:
Ja na razie mam 2 kg na plusie, bo na początku kilogram jeszcze schudłam. Na razie się nie przejmuję wagą, ale coraz bardziej ciągnie mnie do słodyczy ! W końcu będę mieć córeczkę i to może dlatego hehe :) ale ogólnie nigdy aż tak bardzo za słodyczami nie przepadałam, a teraz co chwila myślę o czymś słodkim, no i niestety na myśleniu się nie kończy :) Ale wiem, że muszę panować nad sobą bo przecież co za dużo to niezdrowo, a słodycze to jednak puste kalorie :)
 
U mnie 6,5kg na plusie z czego ostatnie 1,5kg przybylo zaledwie w ciagu tygodnia. Zdrowy chlop rosnie :D
 
U mnie też 8 na plusie, ale mam wrażenie ze tylko brzuch mi rośnie więc nie wiem gdzie to się mieści....
 
A u mnie dziwna rzecz się stała :) Najpierw przytyłam a teraz schudłam :) więc w tej chwili jest 8,6 kg na plusie :) ciekawa jestem w którą stronę teraz będzie szła waga :)
 
Oooo widze ze podobne przyrosty jak u mnie. A dlugo czulam sie przodowniczka ;)
U mnie na plusie 7,5kg (24tc). Ale od 1,5 tyg waga stoi. Najwiecej przybralam w 5 miesiacu.
 
reklama
Ja jestem w totalnym szoku, nie należałam do osób specjalnie szczupłych (roz 40), przy wzroście 162 cm na początku ciąży wazyłam 68,4 kg a teraz 70,5. Tylko 2 kg, aż się dziwie w 21 tyg. hmm a w pierwszej ciąży tyłam jak burza..;/
 
Do góry