reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga w ciąży

reklama
moja waga początkowa to 57kg a teraz 63 kg- 6 do przodu ale podobno w normie, problem polega na tym, że brzuch mam w sumie mały i wydaje mi się że wszystko poszło w uda i biodra :eek:
 
Wczorajsza waga w gabinecie lekarza to się chyba popsuła, bo wynikałoby z niej że ważę 65kg, a jeszcze dzień wcześniej się ważyłam i było 63,5kg, ale lekarz mi uwierzył i wpisał pośrodku 64kg:-p:-p
Także nie wiem której wierzyć, ale jest 5-6kg na plusie:szok::szok:
Mój lekarz był zszokowany, bo przytyłam 4 kg w 4 tygodnie:-):-) To się nazywa "dieta" cud:-D:-D:-D
 
Mój lekarz był zszokowany, bo przytyłam 4 kg w 4 tygodnie:-):-) To się nazywa "dieta" cud:-D:-D:-D

To podobnie jak u mnie tyle że ja 3 kg :-) Boję się ile będzie przy następnej wizycie, tym bardziej że mam okropną chandrę i wchłonęłam właśnie dużą tabliczkę białej czekolady i czuję że to nie koniec słodkiego na dziś.
 
Oj te kilogramy!wczoraj waga u lekarza wskazała dwa i pół kilo do przodu w ciągu miesiąca:szok:czyli już koło5 na plusie dobrze że jestem wysoka to ma się to gdzie rozkładać bo brzuszek mały!
 
u mnie na wtorkowej wizycie 62,3 kg a to 21 tydz.
o ponad 2 kg więcej w ciągu miesiąca i 7,3 kg od wagi startowej sprzed;-)
 
reklama
Do góry